Trojkolesová kolobežka Disney Princezné Smoby s výškovo nastaviteľnou rúčkou ružová

Popis produktu

Každé malé dievčatko sa vždy túžilo stať skutočnou princeznou. Detská trojkolesová kolobežka Disney Princezné dokáže vašu malú slečnu presvedčiť, že sa ocitla v naozajstnej rozprávke. Nádherná kolobežka je vyrobená v ružovom vyhotovení a je vhodná pre deti od od 3 rokov. Riadidlá kolobežky zdobí obrázok s motívom troch krásnych princezien. Trojkolesová kolobežka sa zapáči vášmu dievčatku hneď na prvý pohľad. Kolobežka disponuje kvalitným celokovovým rámom, ktorý v kombinácii so stabilným trojkolesovým systémom bezpečne dopraví svoju malú pasažierku tam, kam treba.

Výškovo nastaviteľná rúčka sa dá nastaviť až do výšky 70 cm, takže kolobežka rastie spolu s vaším dieťaťom. Jej celkové rozmery sú 52*32*72 cm. Kolobežka je skladná a jednoduchá na manipuláciu a jej celková váha je 2,5 kg. Maličká sa nemusí obávať prípadných nerovností na vozovke, keďže pri tichých a spoľahlivých gumených kolieskach s protišmykovým povrchom nehrozí žiadne nebezpečenstvo šmyku. Navyše sú kolieska na trojkolesovej kolobežke veľmi tiché.

Jazda na kolobežke je naozaj veľmi príjemná aj vďaka kvalitným protišmykovým rúčkam a princezná môže bez obáv začať hľadať svojho princa. Správna výprava by sa samozrejme nezaobišla aj bez doplnkových ochranných pomôcok, na ktoré by mal myslieť každý zodpovedný rodič. Detské hračky francúzskeho výrobcu Smoby sa vyznačujú kreatívnym dizajnom a zmyslom pre detail

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery55*32*70 cm
Celková výška70 cm
Rozmery balenia25*44*15 cm
Celková dĺžka55 cm
Výška rúčky67 - 70 cm
Výškovo nastaviteľnéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,2 kg
KolesáRubber
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.