Trojkolka Fun smarTrike ultraľahká modro-červená od 15 mes

Popis produktu

Detská trojkolka smarTrike Fun je ultraľahká trojkolka s vodiacou rúčkou vhodná pre chlapcov. Trojkolka je prevedená vo veselej farebnej kombinácii žiarivej modrej a červenej farby, ktorá okúzli každé dieťa na prvý pohľad. SmarTrike Fun je vhodná pre deti od 15 mesiacov a vďaka svojim odnímateľným častiam sa z nej postupne stáva trojkolka vhodná pre deti až do veku 36 mesiacov, kým nepresedlajú na svoj prvý bicykel. Modro-červená detská trojkolka rastie spolu s vašim dieťaťom, a v každom veku sa mu plne prispôsobuje. Bezpečnosť je zaručená vďaka trojbodovému bezpečnostnému pásu a pohodlnosť vďaka ergonomickému tvarovanému sedadlu.

Trojkolka je stabilná a hravo si poradí i s menšími nerovnosťami. Počas prvých mesiacov jazdenia rodič ovláda smer jazdy pomocou teleskopickej nastaviteľnej ovládacej rúčky. Neskôr, keď je dieťa dostatočne veľké na samostatnú jazdu, dá sa pohodlne odmontovať bez použitia akéhokoľvek náradia. Nosnosť trojkolky je 17 kg. Kolieska detskej trojkolky sú vyrobené z kvalitnej gumy, majú tichý chod a vďaka nim je trojkolka pre deti smarTrike stabilná. Predné koleso je s voľnobehom a tak rodič plne ovláda smer jazdy pomocou rúčky. Výhodou tejto trojkolky je jej nízka váha. Je ultraľahká a vyrobená z kvalitnej kovovej konštrukcie v kombinácii s odolným plastom. Zadná vyklápacia korba slúži ako priestor na odkladanie drobností a neskôr poslúži dieťaťu na hranie.

SmarTrike Fun je kvalitná a krásna trojkolka vhodná hlavne pre malých chlapcov, ktorý radi objavujú svet. Jazda na trojkolke je nielen zábava ale dieťa si zároveň posilňuje svaly, čo prispieva k jeho prirodzenému a zdravému vývinu. SmarTrike je celosvetovo najpredávanejšia a naviac oceňovaná značka detských trojkoliek. Na trhu pôsobí už dekádu, a ako prvý výrobca prišiel s inováciou výškovo nastaviteľnej rúčky pre rodiča. SmarTrike je svetový líder v predaji, produkcii a inováciách detských trojkoliek. S miliónmi trojkoliek predaných každoročne je zaručene zárukou kvality.

Vlastnosti

  • kvalitné gumové kolieska s tichým chodom
  • ultraľahká a stabilná
  • zadná plastová nádoba na hračky
  • trojbodový bezpečnostný pás
  • ergonomicky tvarované sedadlo
  • praktická rodičovská rúčka
  • pevná kovová konštrukcia
  • od 15 mesiacov až do 3 rokov
  • nosnosť 17 kg
Doprava nad 39€ SK

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 15 mesiacov
Koleságumene
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.