Trenažér Flash McQueen Cars XRS Smoby elektronický s pretekárskym simulátorom

Popis produktu

Trenažér Flash McQueen Cars XRS od popredného francúzskeho výrobcu Smoby je moderný elektronický simulátor jazdy autom, ktorý je vhodný pre chlapcov od 3 rokov. Detský auto trenažér je splneným snom pre každého malého závodníka. Má veľmi kvalitnú a pevnú konštrukciu z odolného plastu, ktorý je zamatový na dotyk. Sedadlo jazdca sa dá prispôsobiť v 3 polohách pre maximálne pohodlné sedenie. Simulátor má mechanické pedále, elektronický volant, farebný displej, simulácie rýchlej jazdy, nárazov, porúch, cúvania a dokáže vydávať až 15 rôznych zvukových efektov.

Na palubnej doske je okrem mapy aj tachometer, tlačidlá na zapnutie svetiel, trúba, prepnutie cúvania alebo jazdy dopredu. Nádherné červené vyhotovenie s motívom McQueen si obľúbia všetci chlapci. Chlapci sa pri závodení na trenažéri cítia ako v kabíne ozajstného pretekárskeho auta. Detský trenažér je veľmi zábavná hračka, ktorá deti zaujme na dlhé hodiny, ale zároveň podporuje aj optimálny rozvoj detí. Hraním sa s trenažérom sa rozvíja koncentrácia, reflexy, pohybové zručnosti, predstavivosť a motorika. Trenažér funguje na 3 AA/LR6 batérie, ktoré nie sú súčasťou balenia.

Smoby je špičkový francúzsky výrobca kvalitných plastových hračiek pre deti. Plast je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Hračky majú oblé hrany, aby boli deti počas veselých hier chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko, preto je to najlepší darček pre malých závodníkov. Proces výroby hračiek je prísne kontrolovaný, spĺňajú aj najvyššie bezpečnostné kritériá. Smoby je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov. 

Odporúčame.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery85*36*57 cm
Celková výška57 cm
Rozmery balenia50*20*50 cm
Celková dĺžka85 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,0 kg
NoteBattery: 3 x AA/LR06 not included
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.