Elektronický trenažér Pilot Driver V8 Smoby

Popis produktu

Elektronický trenažér V8 Driver je nádherný elektronický simulátor závodenia, v ktorom sa deti budú cítiť ako skutoční závodníci a pretekári. Trenažér je vhodný pre všetky deti a najmä chlapcov od 3 rokov. Detský automobilový trenažér je fantastická hračka pre malých závodníkov a všetkých milovníkov jazdenia a áut. Má veľmi kvalitnú a pevnú konštrukciu z odolného plastu, ktorý je zamatový na dotyk. Chlapci sa na trenažéri zabavia dlhý čas, pretože v sebe zahŕňa množstvo funkcií. Patria k nim: elektronický volant, mechanické pedále, displej s trasou, simulácie rýchlej jazdy, nárazov, porúch, cúvania a mnoho ďalších zvukových a svetelných efektov. Spolu vydáva trenažér viac ako 10 rôznych zvukov. Na palubnej doske je displej zobrazujúci mapu závodnej trasy. Malý šoféri sa môžu tešiť aj na tachometer, tlačidlá na zapnutie svetiel, klaksón, zrýchlenie. Ergonomická sedačka je prispôsobiteľná výške dieťaťa a dá sa ľahko nastaviť tak, aby sa malému šoférovi pohodlne sedelo.

Jazda autom je splnený sen pre každého malého chlapca, ktorý chce rýchlo vyrásť, aby mohol šoférovať ako jeho ocko alebo závodníci na pretekoch. Chlapčenský trenažér je vynikajúcou replikou jazdy autom,počas ktorej sa závodníci budú cítiť ako profesionálni pretekári. Chlapci sa pri závodení na trenažéri cítia ako v kabíne ozajstného pretekárskeho auta. Celý trenažér je ladený v červeno-čiernej farbe so žltými detailmi. Detský trenažér je veľmi zábavná hračka, ktorá deti zaujme na dlhé hodiny, ale zároveň podporuje aj optimálny rozvoj detí. Hraním sa s trenažérom sa rozvíja koncentrácia, reflexy, pohybové zručnosti a motorika. Keď si deti predstavujú, že jazdia na vzrušujúcich pretekoch v rôznych častiach sveta, rozvíja sa aj ich predstavivosť. 

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca veľmi kvalitných plastových hračiek pre deti. Plast je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, na dotyk je zamatový. Farby a rôzne mechanické aj elektronické funkcie na plastových hračkách Smoby rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Zaručene upútajú každé dieťa, preto je to skvelý darček pre malých jazdcov a závodníkov. Všetky hračky Smoby majú oblé hrany, ktoré chránia deti pred zranením počas hier. Proces výroby hračiek je prísne kontrolovaný, spĺňajú aj najvyššie bezpečnostné kritériá. Smoby je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov.

Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 3 rokov
PôvodDesigned in France
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
PoznámkaBattery: 3 x AA/LR6 1.5V not included
Farbačervená
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné