Trampolína s rúčkou na držanie Tiggy Junior Exit Toys priemer 140 cm čierna

Popis produktu

Mini trampolína od holandskej značky Exit Toys je skvelá pohybová pomôcka pre najmenšie deti od 3 do 5 rokov. Kompaktná okrúhla trampolína s priemerom 140 cm je vybavená pevným kovovým rámom so 6 nohami, vďaka čomu sa vyznačuje vysokou stabilitou a odolnosťou. Praktická rúčka na držanie s penovým úchopom zabezpečuje deťom pri skákaní extra bezpečnosť a ochranný okraj v šedo-čiernom vyhotovení bráni tomu, aby noha dieťaťa vkĺzla do priestoru s elastickými pružinami, ktoré zabezpečujú jemné a pohodlné skákanie pre malých začiatočníkov.

Deti si na trampolíne zlepšujú svoje fyzické schopnosti, trénujú si svalstvo na rukách a nohách, učia sa odhadovať vzdialenosti a silu odrazu. Celková výška trampolíny je 100 cm, jej váha je 9,9 kg. Trampolínu využijú chlapci a dievčatá celoročne - počas teplých dní si zaskáču na trampolíne vonku na dvore, v prípade nepriaznivého počasia môžete dať trampolínu dovnútra.

Holandská značka Exit Toys už dlhé roky prináša deťom aj dospelým prvotriedne outdoor hračky. Produkty Exit Toys spĺňajú aj tie najprísnejšie kritéria kvality a normy Európskej únie, sú držiteľmi certifikácií TÜV, CE, GS, EN71. Trampolíny sa vyznačujú originálnym holandským vzhľadom a najvyššou kvalitou.


Tento tovar nie je možné z hygienických dôvodov vrátiť, pokiaľ bol vybratý z ochranného obalu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené v Holandsku
Rozmery140*100 cm
Celková výška100 cm
Hmotnosť9,9 kg
Priemer140 cm
Farbačierna
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.