Trampolína s ochrannou sieťou Silhouette trampoline Pink Exit Toys okrúhla priemer 244 cm ružová

Popis produktu

Trampolína s ochrannou sieťou Silhouette od holandskej značky Exit Toys je kompaktná okrúhla trampolína s priemerom 244 cm, s ktorou sa zabavia všetky deti už od 3 rokov. Trampolína je vybavená bezpečnostnou sieťou, ktorej vchod je vyznačený výrazným fluoreskujúcim zeleným zipsom pre lepšiu viditeľnosť. Okolo plochy na skákanie sa nachádza ochranný matrac, vybavený sieťkou, ktorá pri skákaní zabráni vkĺznutiu chodidla do priestoru s pružinami.

O komfortné skákanie sa postará 42 obojstranných kónických pružín, vďaka ktorým zostanete vo vzduchu dlhšiu dobu a naučíte sa viac akrobatických trikov. Trampolína je vybavená extra stabilným rámom, ktorý je pozinkovaný a ošetrený práškovou technológiou, vďaka čomu vynikajúco odoláva nepriaznivým poveternostným vplyvom a korózii. Trampolína je mimoriadne pevná, stojí na 3 kovových nohách v tvare písmena W, ktorá zaručujú vynikajúcu stabilitu. Jej nádherný dizajn v ružovom vyhotovení ozdobí každý dvor a záhradu.

Trampolína umožňuje pohodlné skákanie aj pre menšie deti, ktoré si postupne zlepšujú svoje schopnosti, trénujú si svalstvo na rukách a nohách, učia sa odhadovať vzdialenosti a silu odrazu. Výška trampolíny je 228 cm, jej celkový priemer aj s bezpečnostnou sieťou predstavuje 273 cm, váži 46 kg. Odporúčaná nosnosť trampolíny je 50 kg, pričom celková testovaná nosnosť trampolíny je 400 kg. Plocha na skákanie má priemer 187 cm a je vo výške 64 cm od zeme.

Holandská značka Exit Toys už dlhé roky prináša deťom aj dospelým prvotriedne outdoor hračky. Produkty Exit Toys spĺňajú aj tie najprísnejšie kritéria kvality a normy Európskej únie, sú držiteľmi certifikácií TÜV, CE, GS, EN71. Trampolíny sa vyznačujú originálnym holandským vzhľadom a najvyššou kvalitou, vydržia vo vašej záhrade dlhé roky a poskytnú zábavu celej rodine!


Tento tovar nie je možné z hygienických dôvodov vrátiť, pokiaľ bol vybratý z ochranného obalu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené v Holandsku
Rozmery244*228 cm
Celková výška228 cm
Hmotnosť46 kg
Nosnosť50 kg
Priemer244 cm
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.