Trampolína s ochrannou sieťou Silhouette trampoline Exit Toys okrúhla priemer 366 cm zelená

Popis produktu

Trampolína s ochrannou sieťou Silhouette od holandskej značky Exit Toys je kompaktná okrúhla trampolína s priemerom 366 cm, s ktorou sa zabavia dospelí aj deti od 3 rokov. Trampolína je vybavená bezpečnostnou sieťou, ktorej vchod je vyznačený výrazným fluoreskujúcim zeleným zipsom pre lepšiu viditeľnosť. Okolo plochy na skákanie sa nachádza ochranný matrac, vybavený sieťkou, ktorá pri skákaní zabráni vkĺznutiu chodidla do priestoru s pružinami.

O komfortné skákanie sa postará 72 obojstranných kónických pružín, vďaka ktorým zostanete vo vzduchu dlhšiu dobu a naučíte sa viac akrobatických trikov. Trampolína je vybavená extra stabilným rámom, ktorý je pozinkovaný a ošetrený práškovou technológiou, vďaka čomu vynikajúco odoláva nepriaznivým poveternostným vplyvom a korózii. Trampolína je mimoriadne pevná, stojí na 4 kovových nohách v tvare písmena W, ktorá zaručujú vynikajúcu stabilitu. Jej luxusný dizajn v zelenom vyhotovení ozdobí každý dvor a záhradu.

Trampolína umožňuje pohodlné skákanie aj pre menšie deti, ktoré si postupne zlepšujú svoje schopnosti, trénujú si svalstvo na rukách a nohách, učia sa odhadovať vzdialenosti a silu odrazu. Výška trampolíny je 267 cm, jej celkový priemer aj s bezpečnostnou sieťou predstavuje 391 cm, váži 74 kg. Odporúčaná nosnosť trampolíny je 120 kg, pričom celková testovaná nosnosť trampolíny je 600 kg. Plocha na skákanie má priemer 309 cm a je vo výške 84 cm od zeme.

Holandská značka Exit Toys už dlhé roky prináša deťom aj dospelým prvotriedne outdoor hračky. Produkty Exit Toys spĺňajú aj tie najprísnejšie kritéria kvality a normy Európskej únie, sú držiteľmi certifikácií TÜV, CE, GS, EN71. Trampolíny sa vyznačujú originálnym holandským vzhľadom a najvyššou kvalitou, vydržia vo vašej záhrade dlhé roky a poskytnú zábavu celej rodine!


Tento tovar nie je možné z hygienických dôvodov vrátiť, pokiaľ bol vybratý z ochranného obalu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené v Holandsku
Rozmery366*267 cm
Celková výška267 cm
Hmotnosť74 kg
Nosnosť120 kg
Priemer366 cm
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.