Trampolína Elegant Ground Sports Green Exit Toys prízemná 244*427 cm zelená

Popis produktu

Trampolína Elegant Ground Sports od holandskej značky Exit Toys je kompaktná trampolína s rozmermi 244*427 cm, pod ktorou stačí vykopať jamu a umiestnite ju kdekoľvek vo vašej záhrade. Okolo plochy na skákanie sa nachádza ochranný matrac, vybavený sieťkou, ktorá pri skákaní zabráni vkĺznutiu chodidla do priestoru s pružinami. Túto prvotriednu trampolínu ocenia dospelí aj deti od 14 rokov, ktoré si na nej vyskúšajú svoju kondíciu.

O komfortné skákanie sa postará 76 obojstranných kónických pružín s dĺžkou 17,7cm, vďaka ktorým zostanete vo vzduchu dlhšiu dobu a naučíte sa viac akrobatických trikov. Stabilná trampolína je vybavená pevným a odolným rámom, ktorý je pozinkovaný a ošetrený práškovou technológiou, vďaka čomu vynikajúco odoláva nepriaznivým poveternostným vplyvom a korózii. Štýlová trampolína v zelenom vyhotovení sa stane ozdobou každej záhrady, stojí na 4 stabilných nohách.

Trampolína umožňuje pohodlné skákanie aj pre začiatočníkov, ktorí si postupne zlepšujú svoje schopnosti, trénujú si svalstvo na rukách a nohách, učia sa odhadovať vzdialenosti a silu odrazu. Výška trampolíny je 20 cm, jej celkové rozmery sú 244*427 cm, váži 98 kg. Odporúčaná maximálna nosnosť trampolíny je 120 kg. Plocha na skákanie má rozmery 195*376 cm.

Holandská značka Exit Toys už dlhé roky prináša deťom aj dospelým prvotriedne outdoor hračky. Produkty Exit Toys spĺňajú aj tie najprísnejšie kritéria kvality a normy Európskej únie, sú držiteľmi certifikácií TÜV, CE, GS, EN71. Trampolíny sa vyznačujú originálnym holandským vzhľadom a najvyššou kvalitou, vydržia vo vašej záhrade dlhé roky a poskytnú zábavu celej rodine!


Tento tovar nie je možné z hygienických dôvodov vrátiť, pokiaľ bol vybratý z ochranného obalu.

Doprava 79

Technické parametre

Vekod 14 rokov
Rozmery244*427 cm
Celková výška20 cm
Hmotnosť98 kg
Nosnosť120 kg
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.