Trampolína s dopadovou zónou Dynamic Groundlevel Exit Toys do zeme 305*519 cm čierna

Popis produktu

Trampolína s dopadovou zónou Dynamic Groundlevel od holandskej značky Exit Toys je robustná a kvalitná trampolína s rozmermi 305*519 cm, ktorú zabudujete do zeme a zabavia sa s ňou ako dospelí, tak aj deti od 3 rokov. Pevná a odolná trampolína je dodávaná spolu s 24 protišmykovými rohožami, ktoré sú umiestnené po jej obvode a zaručujú komfortnejšiu a bezpečnejšiu dopadovú zónu, prirodzene splývajúcu s trávnikom. Trampolína je vybavená 96 obojstrannými kónickými pružinami s dĺžkou 25 cm, ktoré umožňujú lepší a vyšší výskok, takže zostanete vo vzduchu dlhšiu dobu, vyskúšate si množstvo nových trikov a zažijete veľa skvelých zážitkov.

Trampolína umožňuje pohodlné skákanie aj pre menšie deti, ktoré si postupne zlepšujú svoje schopnosti, trénujú si svalstvo na rukách a nohách, učia sa odhadovať vzdialenosti a silu odrazu. Trampolína je vybavená extra stabilným rámom s priemerom 4,2 cm, ktorý je pozinkovaný a ošetrený práškovou technológiou, vďaka čomu vynikajúco odoláva nepriaznivým poveternostným vplyvom a korózii. Luxusný čierny vzhľad trampolíny pôsobí moderne, ozdobí každú záhradu, ochranný okraj trampolíny je po inštalácii v jednej rovine s trávnikom, takže pôsobí harmonicky so svojím okolím. 

O ochranu nôh pri skákaní sa postará praktický matrac pružín so sieťkou, ktorá bráni vkĺznutiu chodidla do priestoru s pružinami. Celkové rozmery trampolíny sú 413*627 cm, jej váha je 406 kg. Odporúčaná nosnosť trampolíny je 130 kg, pričom celková testovaná nosnosť trampolíny je 650 kg. Plocha na skákanie má rozmery 215*429 cm.

Holandská značka Exit Toys už dlhé roky prináša deťom aj dospelým prvotriedne outdoor hračky. Produkty Exit Toys spĺňajú aj tie najprísnejšie kritéria kvality a normy Európskej únie, sú držiteľmi certifikácií TÜV, CE, EN71. Trampolíny sa vyznačujú originálnym holandským vzhľadom a najvyššou kvalitou, vydržia vo vašej záhrade dlhé roky a poskytnú zábavu celej rodine!


Tento tovar nie je možné z hygienických dôvodov vrátiť, pokiaľ bol vybratý z ochranného obalu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené v Holandsku
Rozmery305*519 cm 413*627 cm
Hmotnosť406 kg
Nosnosť130 kg
Farbačierna
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.