Trampolína Dynamic Groundlevel Sports Exit Toys do zeme okrúhla 305 cm priemer čierna

Popis produktu

Trampolína Dynamic Groundlevel Sports od holandskej značky Exit Toys je prvotriedna trampolína s priemerom 305 cm, ktorú zabudujete do zeme a zabavia sa s ňou ako dospelí, tak aj deti od 14 rokov. Trampolína je vybavená 64 obojstrannými kónickými pružinami s dĺžkou 25 cm, ktoré umožňujú lepší a vyšší výskok, takže zostanete vo vzduchu dlhšiu dobu, vyskúšate si množstvo nových trikov a zažijete veľa skvelých zážitkov.

Trampolína umožňuje pohodlné skákanie pre deti, ktoré si postupne zlepšujú svoje schopnosti, trénujú si svalstvo na rukách a nohách, učia sa odhadovať vzdialenosti a silu odrazu. Trampolína je vybavená extra stabilným rámom s priemerom 4,2 cm, ktorý je pozinkovaný a ošetrený práškovou technológiou, vďaka čomu vynikajúco odoláva nepriaznivým poveternostným vplyvom a korózii. Luxusný čierny vzhľad trampolíny pôsobí moderne, ozdobí každú záhradu, ochranný okraj trampolíny je po inštalácii v jednej rovine s trávnikom, takže pôsobí prirodzene a harmonicky s okolím. 

O ochranu nôh pri skákaní sa postará praktický matrac pružín so sieťkou, ktorá bráni vkĺznutiu chodidla do priestoru s pružinami. Celkový priemer trampolíny je 305 cm, jej váha je 78 kg. Odporúčaná nosnosť trampolíny je 130 kg, pričom celková testovaná nosnosť trampolíny je 650 kg. Plocha na skákanie má priemer 215 cm. Vonkajšia dopadová zóna so zelenými rohožami nie je súčasťou balenia.

Holandská značka Exit Toys už dlhé roky prináša deťom aj dospelým prvotriedne outdoor hračky. Produkty Exit Toys spĺňajú aj tie najprísnejšie kritéria kvality a normy Európskej únie, sú držiteľmi certifikácií TÜV, CE, EN71. Trampolíny sa vyznačujú originálnym holandským vzhľadom a najvyššou kvalitou, vydržia vo vašej záhrade dlhé roky a poskytnú zábavu celej rodine!

Tento tovar nie je možné z hygienických dôvodov vrátiť, pokiaľ bol vybratý z ochranného obalu.

Doprava 79

Technické parametre

Vekod 14 rokov
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť78 kg
Nosnosť130 kg
Priemer305 cm
Farbačierna
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.