Trampolína s ochrannou sieťou Allure Premium Exit Toys priemer 366 cm zelená

Popis produktu

Trampolína s ochrannou sieťou Allure Premium od holandskej značky Exit Toys je veľká okrúhla trampolína s priemerom 366 cm, ktorá stojí na 4 pevných kovových nohách v tvare písmena W. Trampolína je vybavená napnutou bezpečnostnou sieťou s prekrytým vchodom a okolo plochy na skákanie sa nachádza vodeodolný ochranný lem so sieťkou, ktorá pri skákaní zabráni vkĺznutiu chodidla do priestoru s pružinami. Túto bezpečnú trampolínu ocenia taktiež deti od 3 rokov, ktorým poskytne extra ochranu pri každodennom skákaní.

O komfortné skákanie sa postará 80 obojstranných kónických pružín s dĺžkou 21,6 cm, ktoré ponúknu aj pokročilým športovcom nové možnosti pri skúšaní akrobatických trikov. Stabilná trampolína je vybavená pevným kovovým rámom, ktorý je pozinkovaný a ošetrený práškovou technológiou, takže vynikajúco odoláva nepriaznivým poveternostným vplyvom a korózii. Nádherný dizajn trampolíny v čiernom vyhotovení ozdobí každý dvor a záhradu.

Trampolína umožňuje pohodlné skákanie aj pre menšie deti, ktoré si postupne zlepšujú svoje schopnosti, trénujú si svalstvo na rukách a nohách, učia sa odhadovať vzdialenosti a silu odrazu. Výška trampolíny je 270 cm, jej celkový priemer aj s bezpečnostnou sieťou predstavuje 390 cm, váži 107 kg. Odporúčaná maximálna nosnosť trampolíny je 130 kg, pričom celková testovaná nosnosť trampolíny je 650 kg. Plocha na skákanie má priemer 304 cm a je vo výške približne 90 cm od zeme.

Holandská značka Exit Toys už dlhé roky prináša deťom aj dospelým prvotriedne outdoor hračky. Produkty Exit Toys spĺňajú aj tie najprísnejšie kritéria kvality a normy Európskej únie, sú držiteľmi certifikácií TÜV, CE, GS, EN71. Trampolíny sa vyznačujú originálnym holandským vzhľadom a najvyššou kvalitou, vydržia vo vašej záhrade dlhé roky a poskytnú zábavu celej rodine!


Tento tovar nie je možné z hygienických dôvodov vrátiť, pokiaľ bol vybratý z ochranného obalu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené v Holandsku
Rozmery366*270 cm
Celková výška270 cm
Hmotnosť107 kg
Nosnosť130 kg
Priemer366 cm
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.