Trampolína s ochrannou sieťou Allure Premium ground Exit Toys prízemná priemer 305 cm zelená

Popis produktu

Trampolína s ochrannou sieťou Allure Premium od holandskej značky Exit Toys je kompaktná okrúhla trampolína s priemerom 305 cm, ktorá sa čiastočne inštaluje do zeme, vďaka čomu ponúkne celej rodine nízky a bezpečný vstup. Trampolína je vybavená napnutou bezpečnostnou sieťou s prekrytým vchodom a okolo plochy na skákanie sa nachádza ochranný lem, vybavený sieťkou, ktorá pri skákaní zabráni vkĺznutiu chodidla do priestoru s pružinami. Túto prvotriednu trampolínu ocenia všetky deti od 3 rokov, ktorým poskytne extra ochranu pri každodennom skákaní.

O komfortné skákanie sa postará 66 obojstranných kónických pružín s dĺžkou 21,6 cm, vďaka ktorým si aj pokročilí športovci užijú komfortné skákanie do väčšej výšky a vyskúšajú si nové akrobatické triky. Stabilná trampolína je vybavená pevným a odolným rámom, ktorý je pozinkovaný a ošetrený práškovou technológiou, vďaka čomu vynikajúco odoláva nepriaznivým poveternostným vplyvom a korózii. Štýlový dizajn trampolíny v zelenom vyhotovení ozdobí každý dvor a záhradu.

Trampolína umožňuje pohodlné skákanie aj pre menšie deti, ktoré si postupne zlepšujú svoje schopnosti, trénujú si svalstvo na rukách a nohách, učia sa odhadovať vzdialenosti a silu odrazu. Výška trampolíny je 200 cm, jej celkový priemer aj s bezpečnostnou sieťou predstavuje 329 cm, váži 82 kg. Odporúčaná maximálna nosnosť trampolíny je 100 kg, pričom celková testovaná nosnosť trampolíny je 500 kg. Plocha na skákanie má priemer 246 cm a je vo výške približne 20 cm od zeme.

Holandská značka Exit Toys už dlhé roky prináša deťom aj dospelým prvotriedne outdoor hračky. Produkty Exit Toys spĺňajú aj tie najprísnejšie kritéria kvality a normy Európskej únie, sú držiteľmi certifikácií TÜV, CE, GS, EN71. Trampolíny sa vyznačujú originálnym holandským vzhľadom a najvyššou kvalitou, vydržia vo vašej záhrade dlhé roky a poskytnú zábavu celej rodine!


Tento tovar nie je možné z hygienických dôvodov vrátiť, pokiaľ bol vybratý z ochranného obalu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené v Holandsku
Rozmery305*200 cm
Celková výška200 cm
Hmotnosť82 kg
Nosnosť100 kg
Priemer305 cm
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.