Trampolína s ochrannou sieťou Allure Classic Exit Toys priemer 253 cm čierna

Popis produktu

Trampolína s ochrannou sieťou Allure Classic od holandskej značky Exit Toys je kompaktná okrúhla trampolína s priemerom 253 cm, ktorá stojí na 3 pevných kovových nohách v tvare písmena W. Trampolína je vybavená napnutou bezpečnostnou sieťou s prekrytým vchodom a okolo plochy na skákanie sa nachádza vodeodolný ochranný lem so sieťkou, ktorá pri skákaní zabráni vkĺznutiu chodidla do priestoru s pružinami. Túto bezpečnú trampolínu ocenia taktiež deti od 3 rokov, ktorým poskytne extra ochranu pri každodennom skákaní.

O komfortné skákanie sa postará 54 obojstranných kónických pružín s dĺžkou 17,7 cm, vďaka ktorým zostanete vo vzduchu dlhšiu dobu a naučíte sa viac akrobatických trikov. Stabilná trampolína je vybavená pevným a odolným rámom, ktorý je pozinkovaný a ošetrený práškovou technológiou, takže vynikajúco odoláva nepriaznivým poveternostným vplyvom a korózii. Nádherný dizajn trampolíny v čiernom vyhotovení ozdobí každý dvor a záhradu.

Trampolína umožňuje pohodlné skákanie aj pre menšie deti, ktoré si postupne zlepšujú svoje schopnosti, trénujú si svalstvo na rukách a nohách, učia sa odhadovať vzdialenosti a silu odrazu. Výška trampolíny je 258 cm, jej celkový priemer aj s bezpečnostnou sieťou predstavuje 278 cm, váži 65 kg. Odporúčaná maximálna nosnosť trampolíny je 80 kg, pričom celková testovaná nosnosť trampolíny je 400 kg. Plocha na skákanie má priemer 201 cm a je vo výške približne 78 cm od zeme.

Holandská značka Exit Toys už dlhé roky prináša deťom aj dospelým prvotriedne outdoor hračky. Produkty Exit Toys spĺňajú aj tie najprísnejšie kritéria kvality a normy Európskej únie, sú držiteľmi certifikácií TÜV, CE, GS, EN71. Trampolíny sa vyznačujú originálnym holandským vzhľadom a najvyššou kvalitou, vydržia vo vašej záhrade dlhé roky a poskytnú zábavu celej rodine!


Tento tovar nie je možné z hygienických dôvodov vrátiť, pokiaľ bol vybratý z ochranného obalu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené v Holandsku
Rozmery253*258 cm
Celková výška258 cm
Hmotnosť65 kg
Nosnosť80 kg
Priemer253 cm
Farbačierna
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.