Traktor na šľapanie a príves Stronger XXL Tractor+Trailer Smoby s polohovateľným sedadlom a zvukom na volante 161 cm

Popis produktu

Detský šliapací traktor s prívesom Stronger XXL od francúzskeho výrobcu Smoby poteší všetky deti a najmä chlapcov od 3 rokov. Extra robustný traktor v sivom vyhotovení sa pýši realistickým vzhľadom, deti sa s ním zahrajú na farmárov, pričom využijú aj praktický príves s 2 kolesami, ktorý sa dá k nemu jednoducho pripojiť. Pohodlné sedadlo s opierkou sa dá nastaviť podľa potrieb dieťaťa v 3 rôznych polohách, takže ľahko dosiahne na pedále. Dieťa môže jazdiť po záhrade, ihrisku alebo na prechádzkach s rodičmi a zábavne tak tráviť čas na čerstvom vzduchu. Robustné kolesá sú vhodné do každého terénu, dieťa ich ovláda volantom s mechanickým klaksónom, na ktorom môže zatrúbiť ako skutočný šofér.

Krytý reťazový pohon umožňuje jednoduché ovládanie traktora, navyše je chránený pred prachom a nečistotami, reťaz sa dá v prípade potreby upraviť. Šliapací traktor je vyrobený z pevných a odolných plastov najvyššej kvality, vďaka čomu disponuje vysokou nosnosťou až 50 kg. V prívesnom vozíku môže dieťa odviezť náklad s maximálnou hmotnosťou 25 kg. Povrchová úprava s anti UV filtrom zaručí, že si traktor zachová krásny vzhľad aj po dlhom čase. Detský pracovný stroj predstavuje skvelú hračku pre malých chlapcov, ktorý si vďaka nemu rozvíjajú pohybové a motorické zručnosti. Šliapaním pedálov sa posilňuje svalstvo na nohách, pri jazde si deti rozvíjajú reflexy a odhad vzdialeností.

Vďaka detskému traktoru trávia čas vonku na čerstvom vzduchu, posilňujú si imunitu. Pri hre na stavbárov alebo farmárov sa približujú svetu dospelých, získavajú pocit zodpovednosti. Celkové rozmery traktora s prívesom sú 161*59*56 cm. Renomovaný francúzsky výrobca Smoby prináša moderné hračky pre deti už celé desaťročia. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Hračky Smoby predstavujú tú najlepšiu voľbu pre každé dieťa.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery161*59*56 cm
Rozmery balenia80*40*60 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbašedá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.