Traktor na šľapanie a príves Farmer XL GreenTractor+Trailer Smoby zelený s polohovateľným sedadlom a so zvukom 142 cm

Popis produktu

Detský šliapací traktor s prívesom Farmer XL od francúzskeho výrobcu Smoby predstavuje vynikajúci darček pre deti už od 3 rokov. Robustný traktor v originálnom zelenom vyhotovení pôsobí realisticky, deti sa s ním zahrajú na farmárov, pričom využijú aj praktický príves s 2 kolesami, ktorý sa dá k nemu jednoducho pripojiť. Pohodlné sedadlo s opierkou sa dá nastaviť podľa potrieb dieťaťa v 3 rôznych polohách, takže ľahko dosiahne na pedále. Dieťa môže jazdiť po záhrade, ihrisku alebo na prechádzkach s rodičmi a zábavne tak tráviť čas na čerstvom vzduchu. Robustné kolesá sú vhodné do každého terénu, dieťa ich ovláda volantom s mechanickým klaksónom, na ktorom môže zatrúbiť ako skutočný šofér. Otvárateľná kapota v prednej časti traktora umožní deťom prístup k motoru, vďaka čomu sa môžu zahrať aj na opravárov a mechanikov.

Krytý reťazový pohon umožňuje jednoduché ovládanie traktora, navyše je chránený pred prachom a nečistotami, reťaz sa dá v prípade potreby upraviť. Šliapací traktor je vyrobený z pevných a odolných plastov najvyššej kvality, vďaka čomu disponuje vysokou nosnosťou až 50 kg. V prívesnom vozíku môže dieťa odviezť náklad s maximálnou hmotnosťou 25 kg. Povrchová úprava s anti UV filtrom zaručí, že si traktor zachová krásny vzhľad aj po dlhom čase. Detský pracovný stroj predstavuje skvelú hračku pre malých chlapcov, ktorý si vďaka nemu rozvíjajú pohybové a motorické zručnosti. Šliapaním pedálov sa posilňuje svalstvo na nohách, pri jazde si deti rozvíjajú reflexy a odhad vzdialeností.

Vďaka detskému traktoru trávia čas vonku na čerstvom vzduchu, posilňujú si imunitu. Pri hre na stavbárov alebo farmárov sa približujú svetu dospelých, získavajú pocit zodpovednosti. Celkové rozmery traktora s prívesom sú 142*44*55 cm. Špičkový francúzsky výrobca Smoby prináša moderné hračky pre deti už celé desaťročia. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Hračky Smoby predstavujú tú najlepšiu voľbu pre každé dieťa.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery142*44*55 cm
Rozmery balenia80*40*45 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.