Traktor Power BIG s nakladačom dĺžka 46 cm zelený od 24 mes

Popis produktu

BIG traktor s nakladačom je krásna a kvalitná hračka pre deti. Detské pracovné auto gumené kolesá, vďaka ktorým dieťa pri hre nepoškriabe podlahu. Traktor pre deti v krásnom zelenom prevedení je vyrobený z kvalitného plastu v Nemecku. Robustné pracovné auto je vybavené pohyblivou lyžicou s veľkým objemom, ktorá má úchyt upravený špeciálne pre detské rúčky. Detské pracovné auto je skvelou hračkou pre deti od dvoch rokov, neobsahuje malé časti a je určené pre hru vnútri i vonku. Tento traktor s pohyblivou nakladacou lyžicou rozvíja detskú predstavivosť, motorické zručnosti a logické myslenie.

Dieťa sa dokáže hrou s pracovným autom zabaviť na dlhé hodiny. Hračka nemá ostré hrany, takže dieťa si pri hre neublíži. Detský traktor je dlhý až 46. Nemecký výrobca BIG myslel aj na praktickú stránku hračky a v prípade znečistenia ju môžete veľmi jednoducho umyť pod tečúcou vodou, aby sa dieťa mohlo ďalej hrať s čistou hračkou. Detský traktor BIG je chránený ÚV stabilizátormi, takže hračka rokmi nestratí na kráse farieb, ani keď sa bude používať vonku v pieskovisku. Výrobky BIG sú testované v nezávislých ústavoch a podčiarkujú kvalitu produktov. Značka BIG poskytuje na výrobky záruku až 3 roky.

Traktor s nakladačom BIG je testované nemeckým kontrolným orgánom TÜV Rheinland v súlade s prísnymi bezpečnostnými normami GS. Nemecká značka BIG je výrobca špičkových hračiek, ktoré získavajú ocenenia na medzinárodnej úrovni. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné ale aj zdravotne neškodné. Nezameniteľný dizajn, moderné výrobné postupy a hračky, ktoré spĺňajú požiadavky detí - to je značka BIG.

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 24 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery46*20*23 cm
Rozmery balenia55*43*59
Celková dĺžka46
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,8 kg
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.