Traktor na šliapanie Claas GM Smoby s prívesom zelený

Popis produktu

Smoby detský traktor Claas GM je originálna detská hračka na hru vonku, ktorá je vhodná pre deti od 3 rokov. Detský šliapací traktor otváraciu kapotu, ako naozajstný traktor. Je ladený v zelenej farbe, vzadu je praktický príves na hračky alebo iné pomôcky pre malých šoférov. Vlečka na traktore má 2 kolieska, dá sa odpojiť. Výška sedacej plochy je 37 cm, dieťa teda nesedí príliš vysoko. Pohodlné sedadlo sa dá nastaviť podľa potrieb dieťaťa. Dieťatko tak na svojom traktore sedí veľmi pohodlne a bezpečne, zabaví sa s ním dlhé hodiny. Môže jazdiť po záhrade, ihrisku alebo na prechádzkach s rodičmi a zábavne tak tráviť čas na čerstvom vzduchu. Kolesá traktora sú ovládané volantom, ktorý sa dá otáčať. Je to jedinečná hračka s realistickým dizajnom, ktorý obľubujú všetky deti. 

Detský traktorpevnú konštrukciu, je vyrobený z kvalitných materiálov. Má dĺžku 136 cm, výšku 56 cm a šírku 45 cm. Má reťazový pohon, jazdí veľmi hladko. Je to ideálna hračka pre všetkých malých chlapcov, ktorí sa nemôžu dočkať kedy vyrastú a budú môcť jazdiť na vlastnom aute. Prostredníctvom traktora sa rozvíjajú pohybové a motorické zručnosti dieťaťa. Šliapaním pedálov sa posilňuje svalstvo na nohách. Deti si tiež trénujú reflexy a postreh, trávia čas vonku na čerstvom vzduchu namiesto času stráveného pri počítači alebo televízii. Keď sa deti hrajú na stavbárov alebo farmárov, rozvíja sa tým ich kreativita a fantázia. Šliapací traktor pre deti poskytuje mnoho možností na hru, vďaka čomu sa veľmi rýchlo stane obľúbenou hračkou aj vášho chlapčeka. Traktor pre deti má nosnosť 30 kg.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca veľmi kvalitných plastových hračiek pre deti s realistickým dizajnom. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, zároveň je veľmi jemný a hladký, je to plast zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Upútajú každé dieťa a je to skvelý darček pre milovníkov autíčok. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Smoby je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov, ktoré vynikajú na európskom trhu. 

Vlastnosti 

 • detský traktor na hru vonku
 • jedinečný chlapčenský dizajn
 • vhodné pre deti od 3 rokov
 • šliapací traktor s otváracou kapotou
 • zelenej farby s praktickým prívesom
 • pohodlné sedadlo
 • rozmery dĺžka 136 cm, výška 56 cm, šírka 45 cm
 • reťazový pohon
 • nosnosť 30 kg
 • plast zamatový na dotyk
 • pevná konštrukcia
 • kvalitný francúzsky výrobok
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery136*56*45 cm
Rozmery balenia82*40*57 cm
Výška sedacej plochy37 cm
Celková dĺžka136 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť6,30 kg
Nosnosť30 kg
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.