Traktor s vyklápačkou Jim Dumper BIG s pohyblivými časťami, na reťazový pohon

Popis produktu

Šliapací traktor s vyklápačkou Jim Dumper od renomovaného nemeckého výrobcu BIG je originálne stavbárske vozidlo pre všetky deti od 3 rokov, Pri jeho výrobe bol kladený dôraz aj na tie najmenšie detaily, takže deti pri hre na stavbárov zažívajú realistické pocity. V prednej časti detského traktora sa nachádza pohyblivá vyklápacia korba, do ktorej si deti uložia svoje pracovné nástroje alebo stavebné materiály. Vďaka integrovanému reťazovému pohonu sa traktor ovláda veľmi jednoducho, na pohnutie nie je potrebná veľká sila. Ergonomické sedadlo traktora umožňuje deťom pohodlné sedenie aj po dlhšej dobe.

Vozidlo je vybavené protišmykovými pedálmi a reťazou, ktorá sa v prípade uvoľnenia doťahuje jednoducho pomocou integrovaného zariadenia. Reťazový pohon je bezpečne schovaný, takže je chránený pred prachom a nečistotami, ktoré by sa naň mohli nalepiť. Oranžový traktor má rozmery 94*46*56 cm. Hrou na rôzne povolania sa rozvíja detská fantázia, deti sa približujú svetu dospelých. Manuálnou činnosťou pri šliapaní na traktore alebo naberaní nákladov sa tiež posilňujú svaly a jemná motorika detí. Traktor BIG je nielen zábavnou hračkou, ale aj prostriedkom na vývin dieťaťa.

BIG je renomovaný nemecký výrobca, ktorý má celosvetovo vedúce postavenie vo výrobe vysoko kvalitných plastových hračiek pre deti. Jeho symbolom je byvol, ktorého charakteristiky sú: sila, robustnosť a odolnosť a zároveň to sú charakteristiky pre všetky detské hračky BIG. Traktor Fendt s prívesom je testovaný nemeckým kontrolným orgánom TÜV Rheinland v súlade s prísnymi bezpečnostnými normami GS.  BIG využíva pri výrobe zdraviu neškodné a kvalitné materiály. Plast obsahuje špeciálny UV filter, ktorý zabezpečí, že traktor si udrží krásne žiarivé farby dlhé roky. Preto je detský traktor BIG tou správnou investíciou.

Vlastnosti

  • detský traktor
  • vhodný pre deti od 3 rokov
  • pohyblivá vyklápacia plošina
  • reťazový pohon
  • protišmykové pedále 
  • rozmery 94*46*56 cm
  • špeciálny UV filter
  • kvalitný nemecký výrobok 
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodNemecko
Rozmery94*46*56 cm
Celková dĺžka94 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbaoranžová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.