Tradičné drevené Junior Diabolo Janod od 5 rokov

Popis produktu

Janod drevené Junior Diabolo je pekná vzdelávacia hračka vhodná pre chlapcov od 5 rokov. Má veľkosť 7,5 cm, rúčky sú vyrobené z kvalitného dreva, prostredná časť má červenú farbu. Drevená hračka pre deti má veľký význam pre ich fyzický vývoj. Tým, že sa snažia prostrednú časť udržať na šnúrkach, rozvíjajú svoju jemnú motoriku a trénujú si taktiež trpezlivosť. Žonglovaním s diabolom môžu deti zabaviť nielen seba, ale aj svoje okolie na dlhý čas. Drevené diabolo pre deti je nadčasová hračka, ktorá bude moderná a pekná aj po rokoch, je vyrobená z kvalitného dreva a zdravotne neškodných a odolných farieb.

Drevené hračky sú dnes vo svete veľmi populárne a to nie nadarmo. Manipuláciou s drevenými hračkami sa rozvíja jemná detská motorika, skúmaním drevených povrchov sa zvyšuje a rozvíja hmatová citlivosť. Všetky hračky Janod majú edukačný charakter, prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Drevo na hračkách Janod je ošetrené tak, aby sa neštiepilo a použité farby a laky na povrchovej úprave sú zdravotne neškodné a bezpečné. Vďaka použitým materiálom a jedinečnému dizajnu je drevená hračka Janod nadčasová, bude sa s ňou hrať niekoľko ďalších generácií. Janod je držiteľom certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), čo označuje drevo, ktoré je vyťažené zo zodpovedne obhospodarovaných lesov bez narušenia rovnováhy v prírode a obmedzovania pôvodných obyvateľov.

Spoločnosť Janod sa zaoberá produkciou kvalitných a originálnych drevených hračiek s francúzskym dizajnom, ktoré sú jednak hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí. Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Popri maximálnej bezpečnosti majú aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú plno radosti a veselosti. Za kvalitou Janod stoja medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti           

  • drevené diabolo s jemným povrchom
  • drevo pochádza zo zodpovedne obrábaných lesov, ktoré nijakým spôsobom nenarúšajú rovnováhu v prírode (certifikát FSC)
  • vhodné pre deti od 5 rokov
  • veľkosť 7,5 cm
  • zo zdravotne neškodných materiálov a farieb
  • veľký vzdelávací význam
  • rozvíja detskú motoriku
  • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • originálny francúzsky dizajn
Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 5 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery7,5 cm
Priemer7,5 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.