Topánky Sandals Ma Corolle pre 36 cm bábiku od 4 rokov

Popis produktu

Nádherné topánky Sandals pre bábiku Ma Corolle z dielne francúzskej značky Corolle nesmú chýbať v povinnej výbave vášho dieťatka! Ako jediný eshop na trhu vaše deti potešíme krásnymi sandálkami s dokonale prepracovanými detailmi, ktoré sadnú bábike Ma Corolle ako Popoluške. Jedinečné sandálky v bielej farbe sú ako stvorené pre bábiku s veľkosťou 36 cm a perfektne doplnia každý outfit, ktorý bábike vaše dieťatko vyberie. Vďaka týmto výnimočným topánkam bude každá hra s bábikou skvelým zážitkom, ku ktorému sa budú deti vracať znova a znova.

S prekrásnymi sandálkami v bielej farbe môžu deti svoju bábiku prezúvať a prezliekať kedykoľvek sa im zachce. Dokonale prepracované detaily tohto doplnku pre bábiku a prvotriedne materiály spestria každú hru s bábikou, ktorá rozvíja detskú fantáziu, ale aj komunikačné schopnosti a hmatovú citlivosť. Hra na profesie je v ranom detskom veku veľmi dôležitá, pretože deti okrem iného spoznávajú vlastné emócie a preberajú zodpovednosť za svoje činy. Vďaka obrovskému množstvu doplnkov Corolle môžu deti svoje bábiky kŕmiť, prebaľovať, uspávať či kúpať, a to vždy v spoločnosti tých najlepších a najkrajších hračiek. Topánky Corolle umývajte pomocou špongie alebo handričky s použitím jemného tekutého mydla.

Francúzska značka Corolle prináša do náručí vašich detí tie najkrajšie bábiky už od roku 1979. Vo všetkých bábikách tejto značky sa snúbi prvotriedna kvalita, nádherný francúzsky dizajn a dôraz na jedinečné detaily. Značka Corolle sa môže popýšiť prestížnym ocenením Parents’ Choice Awards, ale aj mnohými inými oceneniami od starostlivých rodičov, popredných rodičovských magazínov a odborných porôt. Neodmysliteľnou súčasťou bábik Corolle sú tie najlepšie materiály, ktoré spĺňajú prísne európske normy a sú príjemné na dotyk a pohladenie. Vložte do náruče svojho dieťatka tú najkrajšiu bábiku so štýlovými topánkami na svete, ktorú nájdete jedine u nás.

Vlastnosti

  • sandálky pre bábiku Corolle
  • pre bábiku s veľkosťou 36 cm
  • od 4 rokov
  • detaily prispôsobené veku detí
  • nádherný francúzsky dizajn
  • prvotriedna kvalita
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 4 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Farbabiela
Vhodné pre bábiku36 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.