Toaster s kávovarom Tefal Smoby s dvoma šálkami a lyžičkami

Popis produktu

Toaster s kávovarom Tefal od francúzskeho Smoby je skvelá hračka pre všetkých malých kuchárov a kuchárky už od 3 rokov. Raňajková sada obsahuje repliky naozajstných spotrebičov Tefal, vďaka čomu budú mať deti pri hre realistickejší zážitok. Do hriankovača stačí vložiť 2 hrianky a tie po niekoľkých sekundách samé vyskočia von. Pri príprave kávy môžu deti naliať vodu do nádobky, stlačiť tlačidlo a sledujú, ako voda steká do kanvice. K dispozícii majú aj 2 šálky s lyžičkami. Kuchynské spotrebiče mini Tefal podnecujú fantáziu a kreativitu, deti sa vďaka nim učia zásadám správneho stolovania. 

Kuchynská sada je vhodným doplnkom aj k detským kuchynkám a obchodíkom. Deti si vďaka nej rozvíjajú jemnú motoriku, spoznávajú nové spotrebiče a zisťujú, ako sa používajú. Pri hre na kuchárov sa približujú svetu dospelých, získavajú pocit zodpovednosti za vlastné konanie. Taktiež si zlepšujú logické myslenie, pamäť a sústredenie. Toaster s kávovarom a doplnkami je vyhotovený v pestrých farbách z prvotriedneho plastového materiálu, ktorý je zamatový na dotyk.

Francúzsky Smoby už dlhé roky prináša deťom najkvalitnejšie plastové hračky. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Produkty Smoby všestranne rozvíjajú vaše deti, formujú ich osobnosť, upútajú každé aj najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou špičkovej francúzskej kvality a moderného vzhľadu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery balenia39*10*27 cm
Hmotnosť0,78 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.