Tímové farbivo pre vodné súboje SpyraColor Blue&Red Spyra modré a červené pre 15 litrov vody bez chuti a zápachu ľahko umývateľné od 8 rokov

Popis produktu

Tímové farbivo pre vodné súboje SpyraColor Blue&Red predstavuje skvelý doplnok pri hre s vodnými pištoľami Spyra, ktoré ocenia dospelí aj deti od 8 rokov. Adrenalínoví nadšenci sa pri rozdelení na tímy dohodnú na farbách, ktorými sa pri súboji odlíšia. Balenie obsahuje 2 červené a 2 modré kapsule, pričom 1 kapsula dokáže zafarbiť až 15 litrov vody a rozpustí sa v nej za 7 minút. Vďaka tímovému farbivu budú hráči pri súbojoch vidieť, či zasiahli svojho súpera. Rozpustné kapsule s farbou neobsahujú živočíšne produkty a žiadne škodlivé látky, nezaťažujú životné prostredie.

Farbivo je vhodné pre všetky vodné pištole značky Spyra. Pri hre s farbivom sa odporúča používať biele tričká, na ktorých budú vidieť farebné zásahy. Stopy po farbive sú ľahko umývateľné, tričká si po každej hre jednoducho operiete. Rozpustné kapsule môžete použiť v akejkoľvek nádobe s vodou, najlepšie ich však využijete v kombinácii s vodnou nádržou SpyraBase (nie je súčasťou balenia). Farebné kapsule sa odporúčajú využívať v exteriéri - pri hre na záhrade, dvore, prípadne ich vziať na výlety a dovolenky. Vďaka farbivu získate realistickejšie zážitky pri tímových hrách so svojimi kamarátmi a kolegami.

  Nemecká spoločnosť Spyra so sídlom v Mníchove prináša deťom a dospelým prémiové vodné pištole vyvinuté podľa najnovších technológií. Vodné zbrane Spyra s elektronickým aj manuálnym nabíjaním Spyra umožňujú umožňujú používateľovi silnú a presnú streľbu na veľké vzdialenosti. V sortimente značky Spyra sa nachádza aj kvalitné príslušenstvo k vodným pištoliam, ako sú vodné granáty, vodné pištole, vodné nádrže a mnoho ďalších doplnkov.

  Doprava 79

  Technické parametre

  VekOd 8 rokov
  PôvodNemecko
  Farbamodrá,červená
  Set produktovNie
  loader  Načítavam sety...

  Hodnotenia

  loader  Načítavam hodnotenia...
   Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.