Textilná sovička Colors-My Comforting Owl Kaloo s hrkálkou a hryzátkom 25 cm pre najmenších

Popis produktu

Kaloo sovička Colors-My Comforting Owl je krásne plyšové zvieratko vhodné pre najmenšie deti od 0 mesiacov. Má veľkosť 25 cm a vo vrchnej časti je praktický krúžok na zavesenie nad postieľku alebo autosedačku a dieťa sa počas cesty autom nebude nudiť. Súčasťou hračky pre najmenších je hryzátko a hrkálka, ktorá bude nápomocná pri rozvoji detského sluchu. Po stlačení sovička píska a šuští, čo je ďalšia veľmi zaujímavá aktivita pre bábätká. Orientujú sa vďaka tomu na vonkajší svet, sú citlivejšie na podnety z vonku. Hračka pre bábätká je jemná, hebká a mäkučká k detskej pokožke, bude obľúbeným spoločníkom všetkých najmenších detí, je vyrobená z textilu v kombinácii s plyšom.

Hra s hračkami je dôležitá pre vývin každého dieťaťa, zvyšuje aktivitu ich mozgu, formuje ich osobnosť, orientuje ich na vnímanie a skúmanie vonkajšieho sveta. Práve v prvých týždňoch života je zvýšená hmatová citlivosť, dieťa reaguje na každý dotyk a na vzbudenie tejto citlivosti je vhodná práve mäkká sovička Kaloo. Pri hračke nie je problémom ani detské ochutnávanie a hryzenie, ktorými deti často skúmajú predmety okolo seba. Každá detská hračka Kaloo je testovaná a spĺňa aj tie najvyššie štandardy a na to pripravená. Táto hračka pre najmenších je vďaka svojim zaujímavým častiam ideálnym spoločníkom na dlhé cesty, ale aj na hu doma pre najmenšie deti.

Francúzska spoločnosť Kaloo sa už viac ako 16 rokov zaoberá výrobou mäkučkých plyšových hračiek s jedinečným dizajnom, z kvalitných materiálov. Detské hračky Kaloo v sebe odrážajú francúzsky cit pre krásu, dokonalosť a jedinečnosť. Proces výroby hračiek je dôkladne kontrolovaný, každá hračka musí spĺňať prísne európske kritériá a tak je zabezpečená kvalita a maximálna bezpečnosť produktov, ktoré vďaka tomu nemajú na trhu konkurenciu. Kaloo je splneným snom každého dieťaťa, dbá na potreby a túžby najmenších detí, ktoré sa vďaka tomu cítia pri hračkách Kaloo dobre a bezpečne. Detská hračka sa dá veľmi pohodlne čistiť, odporúčaný spôsob čistenia je pranie pri 30°, bez použitia bielidiel a zmäkčovačov, aby sa zachovala farba a kvalita hračky.

Vlastnosti

  • hebká mäkká hračka z plyšu
  • vhodná pre najmenšie deti od 0 mesiacov
  • pestrofarebné prevedenie
  • po stlačení píska a šuští, má hrkálku, hryzátko
  • veľkosť 25 cm
  • ideálna na zavesenie na autosedačku alebo postieľku
  • pranie pri 30°
  • spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá
  • francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 0 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery25 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.