Textilná knižka Brave as a Bear Rag Book ThreadBear s 12 divokými zvieratkami 100% jemná bavlna v darčekovom balení od 0 mes

Popis produktu

Textilná knižka Brave as a Bear od špičkových dizajnérov značky ThreadBear je nádherná knižka pre všetkých chlapcov a dievčatká už od narodenia. Mäkučká textilná knižka je vyrobená z prvotriednej 100% bavlny, vďaka čomu je veľmi príjemná na dotyk. Obsahuje krásne maľované ilustrácie divokých zvieratiek, s ktorými sa bude dieťaťu jednoduchšie zaspávať. Na 6 stranách sa nachádzajú obrázky 12 zvieratiek, spolu s originálnym anglickým popisom ku každému z nich. Knižka je zabalená v ilustrovanom darčekovom balení, takže predstavuje perfektný darček pri akejkoľvek príležitosti.

Farebná knižka prebúdza v bábätkách zvedavosť, pomáha im rozvíjať zmysly, rozpoznávať jednotlivé tvary a farby. Zároveň im dodáva pocit bezpečia a istoty, rodičia im môžu pri prezeraní obrázkov rozprávať dobrodružstvá, takže sa zároveň posilňuje ich vzájomné puto. Vrchný a spodný okraj textilných stránok je zostrihaný do tvaru vlniek pre lepší rozvoj hmatovej citlivosti. Štýlové motívy zvieratiek podnecujú u detí rozvoj fantázie a predstavivosti, tradičný britský dizajn pomáha deťom objavovať ich vlastnú osobnosť a zdravé sebavedomie už od útleho veku. Materiál použitý pri výrobe spĺňa prísne bezpečnostné štandardy a je bezpečný pre všetky bábätká. Rozmery produktu sú 17*17 cm.

Línia ThreadBear v sebe skrýva nádherné detské zástery, plášte, tašky, textilné knižky a peračníky, ktoré sú navrhnuté vo Veľkej Británii poprednými dizajnérmi a vyznačujú sa pravým britským dizajnom, ktorí si deti zamilujú na prvý pohľad. Produktová línia ThreadBear myslí na budúcnosť detí, vysokokvalitné ekologické materiály s biorozložiteľnou povrchovou vrstvou TPU, ktoré boli použité pri výrobe sú maximálne bezpečné a spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy EÚ. Nadčasový vzhľad produktov ThreadBear poteší aj ďalšie generácie detí, vydržia vo vašej rodine dlhé roky.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 0 mesiacov
PôvodVyrobené vo Veľkej Británií
Rozmery17*17 cm
NoteMaterial: 100% cotton
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.