Textilná knižka medveď Choo at home Activity Book Kaloo s krúžkom pre najmenších od 0 mes

Popis produktu

Textilná knižka Choo at home od francúzskej spoločnosti Kaloo predstavuje vynikajúci darček pre každé bábätko už od narodenia. Mäkučká textilná knižka je vyrobená z kvalitného a na dotyk príjemného materiálu. Obsahuje krásne ilustrácie, ktoré pomôžu s uspávaním vašich najmenších. Dieťatko sa s knižkou môže hrať, prezerať si obrázky a spoznávať príbeh medvedíka, ktorý trávi čas so svojimi rodičmi a mačičkou. Kvalitný doplnok do detskej postieľky dieťa upokojuje a zároveň dodáva pocit bezpečia. Súčasťou knihy je aj plastový krúžok, vďaka ktorému ju pripevníte na postieľku. 

Originálna knižočka pomáha s vývojom detských zmyslov, motoriky, rozvíja fantáziu a predstavivosť. V spodnej časti sú farebné stužky, ktoré povzbudzujú rozvoj hmatovej citlivosti. Obrázky obľúbených zvieratiek spolu s aktivitami pomáhajú hravým spôsobom rozvíjať vašich najmenších. Tešiť sa môžu aj na zábavný šuštiaci papier a zrkadielko, v ktorom uvidia svoj odraz. Originálna hračka pre novorodencov sa dá ľahko prať v práčke pri 30° bez použitia bielidiel a zmäkčovadiel. Jemný textil, použitý pri výrobe, spĺňa prísne bezpečnostné štandardy a je bezpečný aj pre hru malých bábätiek. Rozmery produktu sú 14*14 cm.

Francúzska spoločnosť Kaloo sa už viac ako 20 rokov zaoberá výrobou hračiek a doplnkov pre najmenšie deti, s jedinečným dizajnom. Proces výroby hračiek a doplnkov je dôkladne kontrolovaný, spĺňajú prísne európske kritériá a tak je zabezpečená kvalita a maximálna bezpečnosť produktov, ktoré vďaka tomu nemajú na trhu konkurenciu. Produkty Kaloo sú odrazom francúzskeho citu pre výnimočnosť, krásu a dokonalosť. Kaloo dbá na potreby a túžby najmenších detí, ktoré sa vďaka tomu cítia pri hračkách Kaloo spokojne a bezpečne. 


 
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 0 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery14*1,5*14 cm
Celková dĺžka14 cm
Farbahnedá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.