Textilná knižka dinosaurus The Tired Dinosaur Activity Book Kaloo s krúžkom pre najmenších od 0 mes

Popis produktu

Textilná knižka The Tired Dinosaur od francúzskej spoločnosti Kaloo je vynikajúci darček pre bábätká už od narodenia. Mäkučká textilná knižka je vyrobená z kvalitného a na dotyk príjemného materiálu. Obsahuje krásne ilustrácie, ktoré pomôžu s uspávaním vašich najmenších. Jej súčasťou je aj plastový krúžok, vďaka ktorému ju pripevníte k detskej postieľke. Dieťatko sa s ňou môže hrať, prezerať si obrázky a spoznávať príbeh dinosaura, spolu s ktorým sa môže vydať do ríše snov. Kvalitný doplnok do detskej postieľky dieťa upokojuje a zároveň dodáva pocit bezpečia.

Originálna knižočka pomáha s vývojom detských zmyslov, motoriky, rozvíja fantáziu a predstavivosť. V spodnej časti sú farebné stužky, ktoré povzbudzujú rozvoj hmatovej citlivosti. Originálna hračka pre kojencov sa dá ľahko prať v práčke pri 30°. Jemný textil, použitý pri výrobe spĺňa prísne bezpečnostné štandardy a je bezpečný aj pre hru malých bábätiek. Rozmery produktu sú 14*14 cm.

Francúzska spoločnosť Kaloo sa už viac ako 20 rokov zaoberá výrobou hračiek a doplnkov pre najmenšie deti, s jedinečným dizajnom. Proces výroby hračiek a doplnkov je dôkladne kontrolovaný, spĺňajú prísne európske kritériá a tak je zabezpečená kvalita a maximálna bezpečnosť produktov, ktoré vďaka tomu nemajú na trhu konkurenciu. Produkty Kaloo sú odrazom francúzskeho citu pre výnimočnosť, krásu a dokonalosť. Kaloo dbá na potreby a túžby najmenších detí, ktoré sa vďaka tomu cítia pri hračkách Kaloo spokojne a bezpečne.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 0 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.