Tenis veľká sada Sport Écoiffier s lietajúcim tanierom a hra s loptičkami 55 cm od 18 mes

Popis produktu

Veľká športová sada Sport od francúzskeho Écoiffier je predstavuje skvelý darček pre všetky deti od 18 mesiacov. V sade sa nachádza tenisová súprava, ktorá pozostáva z 2 oranžových rakiet a žltej penovej loptičky. Chlapci a dievčatá sa takisto potešia aj modrému lietajúcemu tanieru a obľúbenej hry s plastovými košíčkami a 2 loptičkami, ktorej cieľom je za pomoci jednoduchého pružinového systému, ukrytého v rakete, vystreliť loptičku smerom k spoluhráčovi tak, aby ju chytil. 

Tenisové rakety a plastové košíky dobre padnú do ruky, nešmýkajú sa, a sú ľahké, dobre sa nimi manipuluje. So sadou sa dá hrať na akomkoľvek povrchu. Športová detská sada rozvíja u detí reflexy, sústredenie a posilňuje svalstvo na rukách aj nohách. Učia sa odhadovať vzdialenosti a presnú mušku. Cenovo výhodná sada poteší nielen deti, ale aj rodičia, ktorí ušetria. Zahrajú sa s ňou kamaráti aj súrodenci, pričom sa zapojiť môžu aj rodičia. Sada je veľmi skladná, ľahko ju zoberiete so sebou na výlety a dovolenky. Dĺžka tenisových rakiet je 55 cm.

Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné detské hračky. Écoiffier spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky Écoiffier s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu. Využíva recyklované materiály, zdravotne neškodné farby, preto je zárukou zábavy, ale aj bezpečnosti pri hrách vašich ratolestí.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery55*23*7 cm
Celková výška55 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbaoranžová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.