Tenis s penovou loptičkou Sport Écoiffier 55 cm od 18 mes

Popis produktu

Tenis s penovou loptičkou Sport od francúzskeho Écoiffier je ideálna hra pre krátenie voľného času na pláži či doma na dvore. Klasické tenisové rakety pre deti sú vyrábané v 2 farebných variantoch - oranžová alebo tyrkysová. Tenisová súprava pozostáva z 2 rakiet a 1 penovej loptičky. Tenisová hra s týmito raketami je vhodná pre všetky deti už od 18 mesiacov. Tenisový set zaručí dlhé chvíle zábavy v parku, na záhrade či na pláži a určite ho využijete na dovolenke či výlete. Loptička sa dobre odráža, je ľahko viditeľná. Uvedená cena platí iba za 1 tenisovú súpravu, pri objednávke do poznámky napíšte, o akú farebnú variantu máte záujem.

Tenisové rakety dobre padnú do ruky, nešmýkajú sa, a sú ľahké, dobre sa nimi manipuluje. Vďaka mäkkej penovej loptičke sa dá hrať na akýkoľvek povrchoch, cez sieťku, ale aj bez nej. Deti si pri hre rozvíjajú reflexy, sústredenie, koordináciu, zlepšujú si držanie tela a spevňujú svalstvo na rukách a nohách. Tenis je ideálnym športom, ktorý rozvíja každé dieťa. Dĺžka rakety je 55 cm.

Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné detské hračky. Écoiffier spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky Écoiffier s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu. Využíva recyklované materiály, zdravotne neškodné farby, preto je zárukou zábavy, ale aj bezpečnosti pri hrách vašich ratolestí.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery55*23*7 cm
Celková dĺžka55 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,31 kg
Farbaoranžová,tyrkysová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.