Taška s podbradníkom a obedom Mealtime set Mon Grand Poupon Corolle pre 36-42 cm bábiku od 24 mes

Popis produktu

Jedinečná taška Mealtime set s obedom a podbradníkom pre bábiku Mon Grand Poupon z dielne francúzskej značky Corolle nesmie chýbať žiadnej bábike Corolle s rozmermi 36-42 cm. Ako jediný eshop na trhu vašim deťom prinášame túto skvelú súpravu na obed s originálnym francúzskym dizajnom, ktorá v sebe ukrýva až 6 doplnkov pre bábiku - podbradník, sušienku, pohár, tanier, lyžičku na kŕmenie a krásnu tašku, vďaka ktorej budú mať deti celú obedovú súpravu vždy pokope. Táto taška s obedom a podbradníkom si deti okamžite získa vďaka rozkošnej potlači, krásnym farbám a dôkladne prepracovaným detailom. Vďaka tejto súprave doplnkov pre bábiku Corolle bude každá hra s voňavou bábikou nezabudnuteľná a deťom prinesie množstvo zážitkov.

Do detailov prepracovaná obedová súprava Mealtime set so 6 doplnkami je vyrobená z prvotriednych materiálov, ktoré sú príjemné na dotyk a už od prvého momentu spestrí každú hru s bábikou, ktorá rozvíja detskú fantáziu, ale aj komunikačné schopnosti. Hra na profesie je v ranom detskom veku veľmi dôležitá, pretože deti okrem iného spoznávajú vlastné emócie a preberajú zodpovednosť za svoje činy. Vďaka obrovskému množstvu doplnkov Corolle môžu deti svoje bábiky kŕmiť, prebaľovať, uspávať či kúpať, a to vždy v spoločnosti tých najlepších a najkrajších hračiek. Presvedčte sa o tom sami vďaka tejto krásnej obedovej súprave s doplnkami.

Francúzska značka Corolle prináša do náručí vašich detí tie najkrajšie bábiky už od roku 1979. Vo všetkých bábikách tejto značky sa snúbi prvotriedna kvalita, nádherný francúzsky dizajn a dôraz na jedinečné detaily. Značka Corolle sa môže popýšiť prestížnym ocenením Parents’ Choice Awards, ale aj mnohými inými oceneniami od starostlivých rodičov, popredných rodičovských magazínov a odborných porôt. Neodmysliteľnou súčasťou bábik Corolle sú tie najlepšie materiály, ktoré spĺňajú prísne európske normy a sú príjemné na dotyk a pohladenie. Vložte do náruče svojho dieťatka tú najkrajšiu bábiku s doplnkami na svete, ktorú nájdete jedine u nás.

Vlastnosti

  • obedová súprava Mealtime set
  • so 6 doplnkami na kŕmenie
  • pre bábiky s veľkosťou 36-42 cm
  • od 24 mesiacov
  • detaily prispôsobené veku detí
  • nádherný francúzsky dizajn
  • prvotriedna kvalita
Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 24 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbaružová
Vhodné pre bábiku36 - 42 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.