Pracovná taška s náradím Facom Smoby s 21 doplnkami

Popis produktu

Pracovná taška s náradím je moderná súprava detských pracovných nástrojov v praktickej červeno-čiernej taške od francúzskych dizajnérov Smoby, takže si ju obľúbia všetky deti a najmä chlapci od 3 rokov. Zahŕňa v sebe najdôležitejšie nástroje pre opravy, vďaka čomu je zárukou hodín plných zábavy pre malých opravárov. Medzi 21 doplnkami sa nachádza píla, kladivo, skrutkovač, kľúč, skrutky, klinčeky, matice a konštrukčné dosky. Nadčasová taška je označená pracovným logom a nápisom Facom, takže deti zažijú ešte realistickejšie zážitky pri hre na konštruktérov. Prostredníctvom tašky s náradím sa chlapci veľa naučia o používaní pracovných nástrojov a taktiež sa naučia ukladať náradie tam, kam patrí. Rozmery tašky sú 24*12*15 cm, dá sa ľahko prenášať vďaka popruhu na plece. 

Je veľmi dôležité viesť malé deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Hravým spôsobom sa tak približujú k svetu dospelých, skúšajú a objavujú, čo v sebe zahŕňa život takého opravára. Prostredníctvom detskej dielne sa rozvíja jemná motorika a pohybové zručnosti. Používaním nástrojov sa podporuje aj rozvoj logického myslenia a koncentrácie. Keď sa deti hrajú na opravy v dome alebo vonku, rozvíjajú tým aj svoju fantáziu a kreativitu. Objavujú, skúmajú, opravujú, rozoberajú, skladajú. Všetky tieto možnosti na hru, zábavu a hravé učenie poskytuje táto pekná opravárska súprava s originálnym dizajnom.

Smoby už dlhé roky prináša deťom prvotriedne hračky s pravým francúzskym dizajnom. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Produkty Smoby všestranne rozvíjajú vaše deti, formujú ich osobnosť, upútajú každé najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou špičkovej francúzskej kvality a nadčasového vzhľadu.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery24*12*15 cm
Rozmery balenia23*10*15 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,3 kg
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.