Tanier s olovrantom Tray & Snacking Set Ma Corolle pre 36 cm bábiku od 4 rokov

Popis produktu

Skvelý tanier s olovrantom Tray & Snacking pre bábiku Ma Corolle z dielne francúzskej značky Corolle nesmie chýbať žiadnej bábike Corolle s veľkosťou 36 cm. Ako jediný eshop na trhu vašim deťom prinášame túto skvelú súpravu na jedenie s originálnym francúzskym dizajnom, ktorá v sebe ukrýva 5 doplnkov pre bábiku Corolle - čokoládovú sušienku, keksík, sendvič, kúsok čokolády a praktický modrý tanier, na ktorom má každý kúsok jedla svoje miesto. Táto súprava si deti okamžite získa vďaka realistickým detailom a krásnym farbám. S týmto tanierom s olovrantom pre bábiku Corolle bude každá hra s voňavou bábikou nezabudnuteľná a deťom prinesie množstvo zážitkov.

Do detailov prepracovaný tanier s olovrantom je vyrobený z prvotriednych materiálov, ktoré sú príjemné na dotyk a už od prvého momentu spestria každú hru s bábikou, ktorá rozvíja detskú fantáziu, ale aj komunikačné schopnosti. Hra na profesie je v ranom detskom veku veľmi dôležitá, pretože deti okrem iného spoznávajú vlastné emócie a preberajú zodpovednosť za svoje činy. Vďaka obrovskému množstvu doplnkov Corolle môžu deti svoje bábiky kŕmiť, prebaľovať, uspávať či kúpať, a to vždy v spoločnosti tých najlepších a najkrajších hračiek.

Francúzska značka Corolle prináša do náručí vašich detí tie najkrajšie bábiky už od roku 1979. Vo všetkých bábikách tejto značky sa snúbi prvotriedna kvalita, nádherný francúzsky dizajn a dôraz na jedinečné detaily. Značka Corolle sa môže popýšiť prestížnym ocenením Parents’ Choice Awards, ale aj mnohými inými oceneniami od starostlivých rodičov, popredných rodičovských magazínov a odborných porôt. Neodmysliteľnou súčasťou bábik Corolle sú tie najlepšie materiály, ktoré spĺňajú prísne európske normy a sú príjemné na dotyk a pohladenie.

Vlastnosti

  • tanier s olovrantom
  • pre bábiku s veľkosťou 36 cm
  • od 4 rokov
  • detaily prispôsobené veku detí
  • nádherný francúzsky dizajn
  • prvotriedna kvalita
Doprava 79
Technické parametre
Chlapec/Dievčadievča
VekOd 4 rokov
PôvodDesigned in France
Farbamodrá
Vhodné pre bábiku36 cm
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...