Servírovacia tácka Princezné Tea Time Tray XL Smoby s čajovou súpravou 17-dielna

Doprava zdarma
Výrobca: Smoby Kategória: Riadíky a doplnky kuchynky Kód: SM310574
23,99 €
15,99
Do zoznamu prianí
Popis produktu

Servírovacia tácka s čajovou súpravou Princezné je najnovšia hračka z dielne francúzskeho výrobcu Smoby a poteší všetky dievčatká od 3 rokov, ktoré túžia po príjemných čajových posedeniach so svojimi rodičmi, či malými kamarátkami a hrať sa na skutočné princezné z rozprávky. Biela servírovacia tácka s čajovou súpravou v ružovom vyhotovení a motívom Disney Princezné očarí každé malé dievčatko, ktoré má rado Disney rozprávky o odvážnych princeznách.

Detská servírovacia tácka s čajovou súpravou je vyrobená z kvalitného plastu, ktorý je na dotyk príjemne jemný. Celá 17-dielna čajová súprava s táckou obsahuje tieto doplnky: čajník s pokrievkou, nádobku na cukor, hrnček na mlieko, 2 šálky, 2 čaše, 2 lyžičky, 2 vidličky, 2 nože a 2 tanieriky. Na doplnkoch čajovej súpravy, ako aj na servírovacej tácke, sa nachádzajú vyobrazené veselé obrázky Disney Princezné. Detská hračka pomáha rozvíjať predstavivosť a fantáziu a deti si cibria komunikačné zručnosti.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca plastových hračiek pre deti. Proces výroby hračiek Smoby je pod prísnou kontrolou a hračky spĺňajú tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Smoby je zárukou originálneho francúzskeho dizajnu detských hračiek. Rozmery hračky sú 34*27*9 cm, pričom výška tácky s doplnkami je 9 cm.

Technické parametre
Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery27*34*8 cm
Rozmery balenia28*8*35 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,5 kg
Farbaružová
Export mikrostránkyÁno

Kontakt

Polia s * sú povinné
captcha
loader  Načítavam hodnotenia...