Tabuľa na kreslenie a magnetky Metal Board Smoby obojstranná s 80 doplnkami

Popis produktu

Magnetická tabuľa na kreslenie Metal Board od francúzskeho výrobcu Smoby je moderná obojstranná tabuľa pre deti už od 3 rokov. Je vyrobená z kvalitnej kovovej konštrukcie odolného plastu, ktorý je príjemný na dotyk. Je veľmi praktická, deti si na ňu môžu z jednej strany písať fixkou a z druhej strany kriedou. Obe strany sa potom dajú jednoducho zotrieť handričkou, alebo špongiou. Pod tabuľou je priestranná priehradka na uloženie pomôcok, ceruziek, kried a fixiek, ktorú oceníte aj preto, aby prach z kried nepadal na podlahu. Na bočnej strane sa nachádza žltý box, do ktorého si môžu uložiť magnetické písmenká.

Deti sa môžu tešiť na bohatú sadu až 80 doplnkov, medzi ktorými nájdu magnetické písmenká, čísla, znaky, fixku, farebné kriedy a špongiu. Tabuľa je vyhotovená v príjemnej modrej farbe s oranžovými detailami, takže je vhodná pre chlapcov aj dievčatá. Zahrajú sa s ňou na dlhé roky, pričom si budú užívať zábavu a zároveň sa učiť vytvárať svoje prvé slová, rátať rôzne príklady a rozvíjať si tak logické myslenie. Táto detská pomôcka na kreslenie pomáha rozvíjať umelecké vlohy, detskú fantáziu a šikovnosť pri kreslení. Vďaka množstvu doplnkov je táto hračka skvelým pomocníkom pre deti v predškolskom a rannom školskom veku.

Tabuľa pre deti sa dá veľmi rýchlo poskladať, nezaberá veľa miesta. Jej rozmery sú 49*52*105 cm, pričom celková výška je 105 cm.  Francúzska spoločnosť Smoby je známa svojimi originálnymi a kvalitnými detskými hračkami pre rôzne vekové kategórie. Plast na hračkách Smoby je pevný a zároveň jemný k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany a farby podnecujúce detskú fantáziu. Hračky Smoby sú tým najlepším, čo môžete ponúknuť svojim deťom, ktoré sa s nimi budú zabávať dlhé hodiny.

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery49*52*105 cm
Celková výška105 cm
Rozmery balenia56*11*61 cm
MagnetickéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť4,0 kg
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.