Tabuľa na kreslenie a magnetky Ultimate Board Smoby obojstranná skladacia s úložným priestorom a 80 doplnkov

Popis produktu

Tabuľa na kreslenie Ultimate Board od špičkového francúzskeho výrobcu Smoby je kvalitná obojstranná tabuľa pre deti už od 3 rokov. Je vyrobená z pevnej kovovej konštrukcie odolného plastu, ktorý je príjemný na dotyk. Je veľmi praktická, deti si na ňu môžu z jednej strany písať fixkou a z druhej strany kriedou. Obe strany sa potom dajú jednoducho zotrieť handričkou, alebo špongiou. Pod tabuľou je priestranný úložný priestor s oddelenými priehradkami na uloženie pomôcok, ceruziek, kried a fixiek.

Deti budú nadšené bohatou sadou až 80 doplnkov, medzi ktorými nájdu magnetické písmenká, čísla, znaky, fixku, farebné kriedy a špongiu. Tabuľa je vyhotovená v jemnej modrej farbe s oranžovými detailami, takže je vhodná pre chlapcov aj dievčatá. Zahrajú sa s ňou na dlhé roky, pričom si budú užívať zábavu a zároveň sa učiť vytvárať svoje prvé slová, rátať rôzne príklady a rozvíjať si tak logické myslenie. Táto detská pomôcka na kreslenie pomáha rozvíjať umelecké vlohy, detskú fantáziu a šikovnosť pri kreslení. Vďaka množstvu doplnkov je táto hračka skvelým pomocníkom pre deti v predškolskom a rannom školskom veku.

Tabuľa pre deti sa dá veľmi rýchlo poskladať, nezaberá veľa miesta. Jej rozmery sú 64*61*130 cm, pričom celková výška je 130 cm.  Francúzska spoločnosť Smoby je známa svojimi modernými a kvalitnými detskými hračkami pre rôzne vekové kategórie. Plast na hračkách Smoby je pevný a zároveň jemný k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany a farby podnecujúce detskú fantáziu. Hračky Smoby sú tým najlepším, čo môžete ponúknuť svojim deťom, ktoré sa s nimi budú zabávať dlhé hodiny.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery64*61*130 cm
Celková výška130 cm
Rozmery balenia56*11*74 cm
Celková dĺžka64 cm
MagnetickéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.