Tabuľa kovová na kriedu a magnetky Metal Board Smoby obojstranná s úložným priestorom a 80 doplnkami 105 cm vysoká

Popis produktu

Kovová tabuľa na kriedu a magnetky Metal Board od francúzskeho výrobcu Smoby je špičková obojstranná tabuľa, s ktorou sa zabavia deti už od 3 rokov. Je vyrobená z kvalitnej kovovej konštrukcie a odolného plastu, ktorý je príjemný na dotyk. Je veľmi praktická, deti si na ňu môžu z jednej strany písať fixkou a z druhej strany kriedou. Obe strany sa potom dajú jednoducho zotrieť handričkou alebo špongiou. Pod tabuľou je priestranná priehradka na uloženie písacích pomôcok, ktorá čiastočne chráni podlahu pred prachom pri písaní kriedou. Na bočnej strane sa nachádza žltý box, do ktorého si môžu uložiť magnetické písmenká.

Deti sa môžu tešiť na skvelú súpravu 80 doplnkov, medzi ktorými nájdu magnetické písmenká, čísla, znaky, fixku, farebné kriedy a špongiu. Štýlová modrá tabuľa pôsobí nadčasovo, je vhodná pre chlapcov aj dievčatá. Zahrajú sa s ňou na dlhé roky, pričom si budú užívať zábavu a zároveň sa učiť vytvárať svoje prvé slová, rátať rôzne príklady a rozvíjať si tak logické myslenie. Táto detská pomôcka na kreslenie pomáha rozvíjať umelecké vlohy, detskú fantáziu a šikovnosť pri kreslení. Vďaka množstvu doplnkov je táto hračka skvelým pomocníkom pre deti v predškolskom a rannom školskom veku.

Tabuľa pre deti sa dá veľmi rýchlo poskladať, nezaberá veľa miesta. Jej rozmery sú 49*52*105 cm, pričom celková výška je 105 cm. Francúzska spoločnosť Smoby je známa svojimi originálnymi a kvalitnými detskými hračkami pre rôzne vekové kategórie. Plast na hračkách Smoby je pevný a zároveň jemný k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany a farby podnecujúce detskú fantáziu. Hračky Smoby sú tým najlepším, čo môžete ponúknuť svojim deťom, ktoré sa s nimi budú zabávať dlhé hodiny.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery49*52*105 cm
Rozmery balenia55*11*60 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.