Tabuľa kovová na kriedu a magnetky Evolutiv Board Smoby obojstranná výškovo polohovateľná s úložným priestorom a 80 doplnkov 130 cm výška

Popis produktu

Tabuľa kovová na kriedu a magnetky Evolutiv Board od špičkového francúzskeho výrobcu Smoby je kvalitná obojstranná tabuľa, ktorá rastie s dieťaťom od 3 rokov. Je vyrobená z pevnej kovovej konštrukcie a odolného plastu, ktorý je príjemný na dotyk. Deti si na ňu môžu z jednej strany písať fixkou a z druhej strany kriedou. Obe strany sa potom dajú jednoducho zotrieť. Magnetická tabuľa sa dá výškovo nastaviť podľa potrieb dieťaťa. Pod tabuľou je praktický úložný priestor s oddelenými priehradkami na uloženie písacích a kresliacich pomôcok.

Deti sa môžu tešiť na súpravu 80 doplnkov, medzi ktorými nájdu magnetické písmenká, čísla, znaky, fixku, farebné kriedy a handričku. Štýlová tabuľa v jemných farbách pôsobí nadčasovo, očarí chlapcov aj dievčatá. Zahrajú sa s ňou na dlhé roky, výborne sa zabavia a učia sa vytvárať svoje prvé slová, rátať rôzne príklady a rozvíjať si tak logické myslenie. Táto detská pomôcka na kreslenie pomáha rozvíjať umelecké vlohy, detskú fantáziu a šikovnosť pri kreslení. Vďaka množstvu doplnkov je táto hračka skvelým pomocníkom pre deti v predškolskom a rannom školskom veku. Tabuľa nie je vybavená krytom.

Tabuľa pre deti sa dá veľmi rýchlo poskladať, nezaberá veľa miesta. Jej rozmery sú 67*61*130 cm, pričom celková výška je 130 cm. Francúzska spoločnosť Smoby je známa svojimi špičkovými hračkami, ktoré navrhujú poprední francúzski dizajnéri pre rôzne vekové kategórie. Plast na hračkách Smoby je pevný a zároveň jemný k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany a farby podnecujúce detskú fantáziu. Hračky Smoby sú tým najlepším, čo môžete ponúknuť svojim deťom, ktoré sa s nimi budú zabávať dlhé hodiny.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 0 mesiacov
PôvodDesigned in France,Spain
Rozmery67*61*130 cm
Celková výška130 cm
Rozmery balenia55*13*74 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.