Tablet elektronický Hello Maestro Contens Educa pre deti od 5 rokov francúzsky - vysvetľuje svet okolo nás

Popis produktu

Elektronický tablet Hello Maestro Contens od španielskeho výrobcu Educa je vynikajúca hračka pre všetky deti od 5 rokov. Detský tablet slúži ako základňa pre 8 interaktívnych kariet, ktoré dieťaťu dávajú informácie ľudskom tele, slávnych objaviteľoch, histórii a vynálezoch. Chlapci aj dievčatá sa potešia 3 herným módom, ktoré zahŕňajú objavovanie (popis danej oblasti), všeobecné znalosti (odpovedanie stlačením správneho obrázka) a nechýba ani hudobný mód. Jazykové rozhranie tabletu je vo francúzštine, takže sa dieťa nielen učí o okolitom svete, ale aj cudzí jazyk. Tablet sa jednoducho ovláda a funguje na batérie typu 3 x AAA/LR03, ktoré nie sú súčasťou balenia. Chlapci aj dievčatá sa s touto interaktívnou hračkou zabavia na dlhé roky.

Didaktický tablet s aktivitami pomáha vzdelávať deti už od útleho veku. Tablet je vyhotovený z kvalitného plastového materiálu, je zdravotne neškodný, deti sa s ním môžu bez obáv hrať. Spolu s ním si precvičia aj jemnú motoriku, sústredenie a pamäť. Učia sa o okolitom svete v cudzom jazyku prirodzenou a hravou formou. Cibria si bystrý úsudok, rýchlejšie prijímajú nové informácie.

Španielsky výrobca Educa je kvalitný producent detských hračiek, ktoré nielen zabávajú, ale aj vzdelávajú a rozvíjajú.  Španielska značka Educa je zárukou vysokej európskej kvality - produkty pred expedovaním prechádzajú niekoľkostupňovou prísnou kontrolou. Educa vyrába rôzne logické hry a hračky nielen pre produkty v kategórii rodinné spoločenské hry v cudzom jazyku.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 5 rokov
PôvodSpain
Rozmery balenia31*24*7 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť231 g
JazykFrench
NoteBattery: 3 x AAA/LR03 not included
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.