Tablet elektronický Alphabet Educa Učíme sa abecedu a iné hry v španielčine od 3 rokov

Popis produktu

Elektronický tablet Alphabet od španielskeho výrobcu Educa predstavuje skvelú hračku pre deti od 3 do 6 rokov. Detský tablet slúži ako základňa pre 12 interaktívnych kariet, s ktorými sa deti naučia rozpoznávať písmenká, čítať prvé slová a precvičia si abecedu spolu s krásnymi obrázkami zvieratiek a predmetov, ktoré sú priradené k jednotlivým písmenám. Jazykové rozhranie tabletu je v španielčine, takže sa dieťa nielen učí o abecede, ale získava aj základy cudzieho jazyka. Tablet dokáže vydávať zvuky, vďaka čomu sa chlapci aj dievčatká ešte lepšie zabavia s touto výbornou interaktívnou hračkou.

Didaktický tablet s aktivitami pomáha vzdelávať deti už od útleho veku. Tablet je vyhotovený z kvalitného plastového materiálu, je zdravotne neškodný, deti sa s ním môžu bez obáv hrať. Spolu s ním si precvičia okrem abecedy aj jemnú motoriku, sústredenie a pamäť. Učia sa o nových písmenkách v cudzom jazyku prirodzenou a hravou formou. Cibria si bystrý úsudok, rýchlejšie prijímajú nové informácie. Detský tablet funguje na 3 batérie ‎typu AAA, ktoré nie sú súčasťou balenia.

Španielsky výrobca Educa je kvalitný producent detských hračiek, ktoré nielen zabávajú, ale aj vzdelávajú a rozvíjajú. Španielska značka Educa je zárukou vysokej európskej kvality - produkty pred expedovaním prechádzajú niekoľkostupňovou prísnou kontrolou. Educa vyrába rôzne logické hry a hračky nielen pre produkty v kategórii rodinné spoločenské hry v cudzom jazyku.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodŠpanielsko
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
JazykSpanish
NoteBattery: 3 x AAA/LR03 not included
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.