Sušička na riad 100% Chef Écoiffier veľká so 45 doplnkami zelená od 18 mes

Popis produktu

Écoiffier detská sušička na riad 100% Chef je krásny a ideálny doplnok do každej detskej kuchynkyDetská súprava s riadmi je vhodná pre všetky detičky, ktoré radi pomáhajú pri umývaní a odkladaní riadu a chcú mať vlastný set s riadmi aj so sušičkou. Set s riadmi a s odkvapkávačom na riad je vyrobený z kvalitných a odolných plastových materiálov, ktoré sú príjemné na dotyk a ktoré dlho vydržia. Detská sušička na riad obsahuje až 45 doplnkov, ktoré túži mať vo svojej detskej kuchynke každé dieťa. Doplnky sú veľmi moderné a sú takmer na nerozoznanie od originálov. 

Francúzsky výrobca Écoiffier je zárukou výroby kvalitných hračiek pre vaše malé ratolesti.Rozmery sušičky na riad aj s doplnkami pre deti sú 44*31*14 cm. Detská sušička na riad s doplnkami je vhodná hlavne pre dievčatká od 18 mesiacov.Vďaka spoločnému umývaniu riadu vytvárate u detí odmalička zmysel pre poriadok a čistotu. Detská sušička na riad má elegantnú zelenú farbu a krásne ladí so zvyškom doplnkov. Doplnky k detskej sušičke na riad tvorí sada detských riadikov, ktorá obsahuje 4 zelené tanieriky, ktoré majú moderný štvorcový tvar, 4 malé biele tanieriky, 4 červené poháriky bez uška, 4 šálky v zelenej farbe, sada príborov v červenej farbe, ktorú tvoria 4 vidličky, 4 nožíky a 4 malé lyžičky.

Súčasťou detského setu s riadmi a sušičkou sú aj 3 hrnce rôznej veľkosti a farby, krásny červený čajník, malá zelená cukornička, čierny plech na pečenie a zelená sada, ktorá obsahuje nôž, obracačku, veľkú vidličku na mäso a naberačku. K detskému setu s riadmi a odkvapkávačom je pribalený aj prostriedok na umývanie riadu v krabičke. Všetky doplnky spolu krásne ladia a vytvárajú príjemnú farebnú kombináciu. Detská sušička riadu je vhodným doplnkom do kuchyne a dá sa pohodlne umiestniť na kuchynskú linku k drezu. Detský set s riadmi a doplnkami je zabalený vo fólii.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery44*31*14 cm
Rozmery balenia44*31*14 cm
Hmotnosť0,4 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.