Sušička na vlasy so sponami Blow Dry Ma Corolle pre 36 cm bábiku od 4 rokov

Popis produktu

Originálny fén na vlasy so sponami Blow Dry pre bábiku Ma Corolle vyčarí bábike vášho dieťatka dokonalý účes ako od kaderníka! Ako jediný eshop na trhu dotiahneme hru s bábikou do dokonalosti vďaka tomuto skvelému doplnku z dielne značky Corolle. Tento skvelý realisticky pôsobiaci fén vysuší vlásky bábiky rýchlo a jednoducho aj vďaka dvom sponám, ktoré sú súčasťou balenia. Fén pre bábiku Ma Corolle s ružovými sponami vydáva reálne zvuky a je ako stvorený pre bábiku Corolle s veľkosťou 36 cm a perfektne sa hodí do rúk detí od 4 rokov. Fén funguje na 3 AG13/LR44 batérie, ktoré sú súčasťou balenia.

Tento jedinečný fén na vlasy pre bábiku Corolle premení každú hru s bábikou na jedinečný zážitok. S fénom Blow Dry a ružovými sponami sa môžu vaše deti postarať o krásne vlasy bábiky Ma Corolle vždy a všade. Dokonale prepracované detaily tohto doplnku pre bábiku a prvotriedne materiály spestria každú hru s bábikou. Hra na profesie je v ranom detskom veku veľmi dôležitá, pretože deti okrem iného spoznávajú vlastné emócie a preberajú zodpovednosť za svoje činy. Vďaka obrovskému množstvu doplnkov Corolle môžu deti svoje bábiky kŕmiť, prebaľovať, uspávať či kúpať, a to vždy v spoločnosti tých najlepších a najkrajších hračiek.

Francúzska značka Corolle prináša do náručí vašich detí tie najkrajšie bábiky už od roku 1979. Vo všetkých bábikách tejto značky sa snúbi prvotriedna kvalita, nádherný francúzsky dizajn a dôraz na jedinečné detaily. Značka Corolle sa môže popýšiť prestížnym ocenením Parents’ Choice Awards, ale aj mnohými inými oceneniami od starostlivých rodičov, popredných rodičovských magazínov a odborných porôt. Neodmysliteľnou súčasťou bábik Corolle sú tie najlepšie materiály, ktoré spĺňajú prísne európske normy a sú príjemné na dotyk a pohladenie.

Vlastnosti

  • fén pre bábiku a spony do vlasov
  • pre bábiku s veľkosťou 36 cm
  • od 4 rokov
  • detaily prispôsobené veku detí
  • nádherný francúzsky dizajn
  • prvotriedna kvalita
Doprava 79
Technické parametre
Chlapec/Dievčadievča
VekOd 4 rokov
PôvodDesigned in France
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Poznámka3xAG13/LR44
Farbaružová
Vhodné pre bábiku36 cm
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...