Sušič na vlasy Hairstyling set Les Trendies Corolle pre bábiky so 14 doplnkami elektronický od 3 rokov

Popis produktu

Sušič na vlasy Hairstyling set Les Trendies z dielne francúzskej značky Corolle vyčaruje bábike vášho dieťatka účes ako od kaderníka! Ako jediný eshop na trhu dotiahneme hru s bábikou do dokonalosti vďaka tomuto skvelému doplnku Corolle. Výnimočný realisticky pôsobiaci sušič na vlasy vysuší vlásky bábiky rýchlo a jednoducho aj vďaka množstvu doplnkov, ktoré deti nájdu v balení. V 14-dielnej sade si deti okrem ružovo-čierneho fénu na vlasy nájdu aj 2 ružové sponky, 2 väčšie a 3 menšie štipce, 3 malé gumičky do vlasov, hrebeň, kefu a, samozrejme, zrkadielko. Sušič na vlasy pre bábiku Corolle vydáva reálne zvuky a je ako stvorený pre a perfektne sa hodí do rúk detí od 3 rokov. Fén funguje na 2 AAA/LR03 batérie, ktoré sú súčasťou balenia.

Tento jedinečný sušič na vlasy pre bábiku Corolle s doplnkami premení každú hru s bábikou na jedinečný zážitok. S fénom Hairstyling set Les Trendies a doplnkami v ružovo-čiernej farbe sa môžu vaše deti postarať o krásne vlasy bábiky Corolle vždy a všade. Dokonale prepracované detaily tohto doplnku pre bábiku a prvotriedne materiály spestria každú hru s bábikou. Hra na profesie je v ranom detskom veku veľmi dôležitá, pretože deti okrem iného spoznávajú vlastné emócie a preberajú zodpovednosť za svoje činy. Vďaka obrovskému množstvu doplnkov Corolle môžu deti svoje bábiky kŕmiť, prebaľovať, uspávať či kúpať, a to vždy v spoločnosti tých najlepších a najkrajších hračiek.

Francúzska značka Corolle prináša do náručí vašich detí tie najkrajšie bábiky už od roku 1979. Vo všetkých bábikách tejto značky sa snúbi prvotriedna kvalita, nádherný francúzsky dizajn a dôraz na jedinečné detaily. Značka Corolle sa môže popýšiť prestížnym ocenením Parents’ Choice Awards, ale aj mnohými inými oceneniami od starostlivých rodičov, popredných rodičovských magazínov a odborných porôt. Neodmysliteľnou súčasťou bábik Corolle sú tie najlepšie materiály, ktoré spĺňajú prísne európske normy a sú príjemné na dotyk a pohladenie.

Vlastnosti

  • sušič na vlasy pre bábiku Corolle
  • 14-dielna sada
  • od 3 rokov
  • detaily prispôsobené veku detí
  • nádherný francúzsky dizajn
  • prvotriedna kvalita
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery balenia6*23*32 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
Hmotnosť0,25 kg
NoteBattery: 2 x AAA/LR03 included
Farbaružová
Vhodné pre bábiku36 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.