Súprava oblečenia Pop Music & Fashion Dressing Room Corolle Girls pre 28 cm bábiku 7 doplnkov od 4 rokov

Popis produktu

Bábiky Corolle Girls sa vedia obliekať a poznajú najnovšie módne trendy zo všetkých svetových metropol módy. Dôkazom je aj súprava oblečenia Pop Music & Fashion pre bábiky z kolekcie Corolle Girls, ktorá premení hru s bábikou na ten najkrajší zážitok. Celý outfit pre 28 cm bábiku Corolle Girls pozostáva zo 7 doplnkov, ktoré sa perfektne dopĺňajú a z bábiky vyčarujú oslňujúcu trendsetterku. Ružové šaty na traky sú doplnené o kockované tričko a o pohodlie počas chôdze sa postarajú biele čižmičky. Módnymi doplnkami tohto outfitu pre bábiku Corolle Girls sú náušnice v tvare hviezdičiek, srdiečkové okuliare, batoh a nechýba ani smartfón, z ktorého si môže bábika púšťať svoju obľúbenú hudbu.

Nadčasová súprava oblečenia Pop Music & Fashion prinesie deťom množstvo nových zážitkov a krásnych spomienok. S nádherným oblečením Corolle Girls môžu deti svoju bábiku prezliekať kedykoľvek sa im zachce. Dokonale prepracované detaily tohto oblečenia a prvotriedne materiály spestria každú hru s bábikou, ktorá rozvíja detskú fantáziu, ale aj komunikačné schopnosti a hmatovú citlivosť. Hra na profesie je v ranom detskom veku veľmi dôležitá, pretože deti okrem iného spoznávajú vlastné emócie a preberajú zodpovednosť za svoje činy. Oblečenie Corolle perte ručne pri maximálne 40°C iba s použitím jemného tekutého mydla.

Francúzska značka Corolle prináša do náručí vašich detí tie najkrajšie bábiky už od roku 1979. Vo všetkých bábikách tejto značky sa snúbi prvotriedna kvalita, nádherný francúzsky dizajn a dôraz na jedinečné detaily. Značka Corolle sa môže popýšiť prestížnym ocenením Parents’ Choice Awards, ale aj mnohými inými oceneniami od starostlivých rodičov, popredných rodičovských magazínov a odborných porôt. Neodmysliteľnou súčasťou bábik Corolle sú tie najlepšie materiály, ktoré spĺňajú prísne európske normy a sú príjemné na dotyk a pohladenie. Vložte do náruče svojho dieťatka tú najkrajšiu bábiku s doplnkami na svete, ktorú nájdete jedine u nás.

Vlastnosti

  • oblečenie pre bábiku Corolle Girls
  • 7 doplnkov
  • pre bábiku s veľkosťou 28 cm
  • od 4 rokov
  • detaily prispôsobené veku detí
  • nádherný francúzsky dizajn
  • prvotriedna kvalita
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 4 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Vhodné pre bábiku28 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.