Superpack 4v1 Frozen 2 Disney Educa puzzle, domino a pexeso

Popis produktu

Superpack 4v1 Frozen 2 je výborná sada detských hier s Disney motívom od španielskej spoločnosti Educa, vhodná pre deti od 3 rokov. Je inšpirovaná populárnym animovaným filmom Ľadové kráľovstvo 2, ktorý si obľúbili chlapci aj dievčatá po celom svete. Táto sada hier poskytne deťom a ich kamarátom veľa zábavy. Sada obsahuje štyri hry v jednom: 2 x puzzle, pexeso a domino. Obrázky puzzle majú 2x25 dielikov. Sada puzzle, pexesa a domina predstavuje skvelý spôsob, ako stráviť voľný čas. Obrázky v hre sú veľmi kvalitné a plné farieb.

Detské puzzle sú výbornou logickou hrou na rozvíjanie pamäťových schopností, predstavivosti a zároveň je to zábavná forma, ako stráviť nielen dlhé zimné večery. Puzzle sa po poskladaní dajú zlepiť a zavesiť na stenu ako obrázok alebo znova rozložiť a uložiť do krabičky. Lepidlo nie je súčasťou balenia. Pexeso je nadčasová hra, ktorá deti zabaví na dlhý čas. Hrou s pexesom a dominom si deti trénujú vizuálnu pamäť.

Educa je španielska spoločnosť špecializujúca sa na výrobu logických hračiek, vzdelávacích hier či puzzle. SuperPack Frozen II je kvalitný európsky výrobok spĺňajúci všetky bezpečnostné a kvalitatívne kritériá. Vďaka hračkám Educa sa dieťa naučí každý deň niečo nové. 

Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodSpain
Rozmery32*24 cm
Rozmery balenia41*29*6 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle50
Farbamodrá
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné