Spoločenská hra Galloping horses Janod v angličtine od 5 rokov

Popis produktu

Detská strategická spoločenská hra v angličtine Galloping horses je pekná a zábavná hračka vhodná pre deti od 5 do 10 rokov. Hra zo sveta koní s jedinečným francúzskym dizajnom je krásne ilustrovaná, pozostáva zo 48 kariet s rozmerom 7*11 cm. Úlohou hráčov ako účastníkov konských dostihov je zozbierať 6 správnych kariet, a tak prekonať cieľ. Spoločenská hra pre deti je veľmi zaujímavá nadčasová hračka, ktorá sa bude páčiť niekoľkým generáciám, vyrobená z kvalitných materiálov a zdravotne neškodných farieb. Pomôžte svojim ratolestiam rozvíjať ich jemnú motoriku, logické myslenie a strategické plánovanie. 

Všetky hračky francúzskej značky Janod majú edukačný charakter, prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Manipuláciou s hračkami Janod sa rozvíja jemná detská motorika, skúmaním povrchov sa posilňuje hmatová citlivosť. Hračky a doplnky Janod majú dlhoročnú tradíciu, pričom sa pri výrobe využívajú moderné technológie a sú splnené požiadavky súčasných detí, ale aj rodičov. Detská hračka Janod sa vďaka svojmu jedinečnému dizajnu, kvalitným materiálom a farebnému prevedeniu stane obľúbeným spoločníkom detí počas dlhých letných alebo zimných večerov a zaručí, že sa nikdy nebudú nudiť a len tak strácať čas.

Francúzska spoločnosť Janod prináša na trh kvalitné edukatívne hračky s francúzskym dizajnom, ktoré sú jednak hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí. Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Popri maximálnej bezpečnosti majú aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú plno radosti a veselosti. Za kvalitou značky Janod stoja medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti          

  • spoločenská hra v angličtine zo sveta konských dostihov
  • zo zdravotne bezpečných materiálov a farieb
  • vhodná pre deti od 5 do 10 rokov
  • ideálna na rozvoj logiky, pozornosti, strategického plánovania
  • v praktickom balení
  • v pestrých farbách
  • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • nádherný francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 5 rokov
PôvodDesigned in France
Rozmery7*11 cm
Rozmery balenia15,5*3,5*11 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,26 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné