Drevený futbalový stôl Powerplay 4v1 Smoby stolný futbal, biliard, hokej a tenis od 8 rokov

Popis produktu

Futbalový stôl PowerPlay 4v1 je úžasný hrací stôl, ktorý v sebe spája hneď niekoľko zábavných hier. Je vhodný pre deti od 8 rokov, zabavia sa s nim chlapci aj dievčatá. Súčasťou futbalového stola sú 3 ďalšie dosky, vďaka ktorým sa jednoducho premení na biliardový stôl, stolný tenis alebo stolný hokej. Všetky potrebné doplnky na hranie týchto športov sú súčasťou balenia: biliardové palice a gule, rakety a lopty na stolný tenis, futbalové loptičky a puky. Táto úžasná masívna hračka pre celú rodinu je zárukou dlhých hodín plných zábavy a súťaženia. Vyzvite svojich najbližších príbuzných a priateľov na športové hry a súťaže, pri ktorých vám ubehne čas veľmi rýchlo.

Multifunkčný hrací stôl Smoby je vyrobený z tých najkvalitnejších materiálov, takže je veľmi bezpečný a maximálne stabilný. Jeho moderný dizajn, skvelé detaily a nevyhnutné pomôcky na 4 rôzne športy zlákajú na hru každého člena rodiny. Prostredníctvom športových hier futbalu, hokeja, tenisu a biliardu sa rozvíja jemná motorika, koncentrácia, trpezlivosť detí. Tiež sa môžu učiť o dodržiavaní pravidiel, o základných pravidlách týchto športov. Hranie futbalu a ostatných 3 hier podnecuje aj zdravú súťaživosť, deti sa chcú zlepšovať, chcú byť najlepšie. Je to výborná hračka, pri ktorej sa dieťa hravým spôsobom rozvíja a zabaví sa s ňou a so svojimi kamarátmi veľmi dlho, preto neváhajte a zakúpte ju aj svojim ratolestiam.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca veľmi kvalitných plastových hračiek pre deti s realistickým dizajnom. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, zároveň je veľmi jemný a hladký, je to plast zamatový na dotyk. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Smoby je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov, ktoré vynikajú na európskom trhu. Rozmery stola na hranie sú 120*90*86 cm. Veľkosť hracej plochy je 94*60 cm.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 8 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery120*90*87 cm
Celková výška90 cm
Rozmery balenia114*80*30 cm
Celková dĺžka120 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť39 kg
Note94*60 cm - playing surface
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.