Set futbalový stôl Challenger Smoby a futbalový set s kužeľmi a loptou od 6 rokov

Popis produktu

Set hračiek futbalový stôl Challenger a futbalový set s kužeľmi je ideálna sada pre každého malého futbalistu. Futbalový stôl je vhodný pre deti od 6 rokov, futbalový set s kužeľmi už od 5 rokov. Obe tieto kvalitné hračky pochádzajú od francúzskeho výrobcu Smoby, ktorý si dá záležať na realistickom dizajne a kvalite plastových komponentov, čo sa odráža na precíznej hladkosti povrchov a ich úplnej bezpečnosti. Futbalový stôl s futbalovým setom tvoria dokonalú hračku vhodnú pre každého futbalového nadšenca. Hračky sú vhodné i do exteriéru, vďaka čomu strávia deti veľa zábavy na čerstvom vzduchu. Cenovo zvýhodnený futbalový stôl a futbalový set s kužeľmi sa k sebe výborne hodia a spolu tvoria ideálnu hračku, s ktorou strávia deti nekonečne veľa hodín plných súťaženia a smiechu.

Futbalový stôl Challenger Smoby od 6 rokov modro-červený

Futbalový stôl Challenger je fantastická hračka, pri ktorej môžu deti objavovať radosť z futbalu v prípade, že ho nemôžu hrať vonku. Je vhodný pre deti od 6 rokov. Súčasťou futbalového stola 2 loptičky, ktoré sú nevyhnutné pre vzrušujúce futbalové zápasy. Balenie obsahuje aj futbalový set s kužeľmi a loptou, ktorý detskú zábavu ešte znásobí. Detský futbalový stôl je robustný, s modernými líniami a farbami pre dynamický vzhľad, skvelý doplnok do detskej alebo hracej izby. Hracia plocha je veľká 74*47 cm, má zelenú farbu ako naozajstná tráva. Rukoväte sú pohodlne tvarované a protišmykové, súčasťou sú aj guličky na počítanie skóre za obidvoma bránkami hracieho stolíka. Táto úžasná masívna hračka pre celú rodinu je zárukou dlhých hodín plných zábavy a súťaženia. Vyzvite svojich najbližších príbuzných a priateľov na športové hry a súťaže, pri ktorých vám čas ubehne zábavne a veľmi rýchlo.

Hrací stôl Smoby je vyrobený z tých najkvalitnejších materiálov, takže je veľmi bezpečný a maximálne stabilný. Jeho moderný dizajn, skvelé detaily a nevyhnutné loptičky zlákajú na hru každého člena rodiny. Rozmery stola na hranie futbalu sú 106*69*74 cm. Prostredníctvom futbalového stolíka sa rozvíja jemná motorika, koncentrácia a trpezlivosť detí. Tiež sa môžu učiť o dodržiavaní pravidiel, o základných pravidlách futbalu. Hranie futbalu podnecuje aj zdravú súťaživosť, deti sa chcú zlepšovať, chcú byť najlepšie. Je to výborná hračka, pri ktorej sa dieťa hravým spôsobom rozvíja a zabaví sa s ňou a so svojimi kamarátmi veľmi dlho, preto neváhajte a zakúpte ju aj svojim ratolestiam.

Futbalový set Smoby s kužeľmi od 5 rokov

Futbalový set Smoby pre malého futbalistu od francúzskeho výrobcu poteší chlapcov od 5 rokov. Futbalová sada obsahuje všetky základné veci dôležité pri výcviku a tréningu. Balenie obsahuje 4 nácvičné kužele, 4 vlajky, 4 dresy, kartičky a futbalovú loptu. Futbalová súprava má pekný motív známej futbalovej ligy Champions League, ktorú iste spozná nejeden futbalový fanúšik. Detský set na futbal poteší všetkých malých milovníkov futbalu.

Cvičný set na futbal môže byť efektívnou a univerzálnou pomôckou pri futbalovom tréningu. Do tréningu sa dá takto ľahko zapojiť fantázia a kreatívny prístup. Napríklad po rozostavaní kužeľov po trávniku alebo inej pevnej ploche trénuje dieťa vedenie lopty pomedzi prekážky. Z vlajok sa môže naznačiť futbalová bránka a následne nacvičovať strieľanie gólov a presnosť. Môže hrať aj viac hráčov naraz, na čo vhodne poslúžia rôznofarebné dresy.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca veľmi kvalitných plastových hračiek pre deti s realistickým dizajnom. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, zároveň je veľmi jemný a hladký, je to plast zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Upútajú každé dieťa a je to skvelý darček pre malých futbalistov. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Smoby je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov, ktoré vynikajú na európskom trhu. Sada futbalového stola s futbalovým setom s kužeľmi je tou správnou voľbou pre každého malého milovníka futbalu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 6 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery106*69*74 cm
Celková výška74 cm
Rozmery balenia105*56*11 cm
Celková dĺžka106 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť7,70 kg
Farbamodrá
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.