Stoličky pre deti KidChair Smoby olivová modrošedá koralová s UV filtrom 50 kg nosnosť od 18 mes

Popis produktu

Najnovšie detské stoličky KidChair Smoby v nádherných farbách olivovej, modrošedej a koralovej spolu tvoria nadčasovú sadu, ktoré využijú všetky chlapci a dievčatá už od 18 mesiacov. Chlapci aj dievčatká ocenia na dotyk jemný a zároveň pevný materiál, z ktorého sú stoličky vyrobené. Farby na detských stoličkách si zachovajú svoj krásny vzhľad aj po dlhých rokoch vďaka anti-UV filtru, ktorý ich ochráni pred slnečným žiareným. Odolné stoličky využijú vaši najmenší v interiéri aj exteriéri. Výška sedacej plochy stoličky je 27 cm a jej celkové rozmery sú 33*33*50 cm.

Stoličky stoja na 4 pevných nohách, ktoré poskytujú dostatočnú stabilitu pri hrách, pričom sa deti môžu opierať o pohodlné operadlo. Všetky hrany na stoličkách sú zaoblené, zamatové na dotyk a dieťa s nimi dokáže jednoducho a ľahko manipulovať. Stoličky sú plne prispôsobené pre potreby detí a svoje využitie nájdu pri piknikoch v záhrade, čajových posedeniach, oslavách, alebo na nich deti jednoducho sedia a vychutnávajú si obed, kreslia a maľujú obrázky. Farby na stoličkách Smoby rozvíjajú u detí predstavivosť a fantáziu. Celková nosnosť stoličiek je 50 kg. Uvedená cena platí za celú súpravu 3 kusov.

Francúzsky výrobca Smoby produkuje originálne, bezpečné a kvalitné detské hračky zo zamatovo jemného plastu. Všetky detské hračky Smoby majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery33*33*50 cm
Celková výška50 cm
Rozmery balenia42*20*33 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,3 kg
Nosnosť50 kg
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.