Jedálenská stolička Baby Nurse Zlatá edícia Smoby pre 42 cm bábiky dvojičky od 24 mes

Popis produktu

Jedálenská stolička Baby Nurse pre bábiky je krásna hračka, vhodná pre deti od 24 mesiacov. Jedálenská stolička pre dve bábiky je vysoká 58 cm. Hračka pre dievčatá je vhodná pre bábiky s veľkosťou 42 cm.  Detská stolička na kŕmenie bábiky je vyhotovená v kombinácii tmavoružovej, svetloružovej a sivej farby, ktoré sú doplnené zlatou a nápisom Baby Nurse. Súčasťou tejto hračky pre malé dievčatká sú aj 4 doplnky: 2 ružové tanieriky v tvare srdiečka a 2 lyžičky na kŕmenie bábik. Vysoká opierka stoličky zabezpečuje, že bábiky nespadnú. Jedálenský pultík umožňuje pohodlné kŕmenie bábik. Pod stoličkou je priestranný úložný priestor na riad alebo šatôčky.

Stoličky sa dajú z podstavca položiť na zem, a tak vznikne jedinečná a krásna obojstranná hojdačka pre obe bábiky. Jedinečnosť tejto unikátnej hračky od francúzskeho výrobcu Smoby spočíva v tom, že je určená pre dve bábiky alebo mackov naraz a dieťa počas hry naraz komunikuje s dvoma bábikami. Vyvíja sa tým silnejšie sociálne správanie a komplikovanejšie príbehy, ktoré musí počas hry zároveň sledovať. Napríklad, ak bábika nechce papať, ale macko už chce dolu zo stoličky. Je to skvelá hračka pre súrodencov dvojičky alebo pre dve deti, kamarátov, ktoré má dieťa vo svojom okolí. Jej rozmery sú 34*29*58 cm. Bábiky nie sú súčasťou balenia.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca plastových hračiek pre deti. Plastový materiál, z ktorého je stolička pre bábiky vyrobená, je pevný, a kvalitný, no zároveň ľahký a príjemný na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko, preto je to najlepší darček pre vašich najmenších. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Smoby je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov, ktoré vynikajú na európskom trhu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery34*29*58 cm
Celková výška58 cm
Rozmery balenia49*13*58 cm
Celková dĺžka34 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,6 kg
Farbaružová
Vhodné pre bábiku32-42 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.