Jedálenská stolička s autosedačkou a hojdačkou DeLuxe Pastel Maxi Cosi&Quinny Grey Smoby trojkombinácia s bezpečnostným pásom

Popis produktu

Jedálenská stolička s autosedačkou a hojdačkou DeLuxe Pastel z edície Maxi Cosi&Quinny od francúzskeho výrobcu Smoby je nádherná 3-kombinácia hračiek, ktorá je ako stvorená pre všetky deti a najmä dievčatká od 3 rokov, ktoré sa rady hrajú s bábikami. Pri kŕmení svojej obľúbenej bábiky sa môžu spoľahnúť na jedálenskú stoličku s výškou 72 cm, ktorá sa dá po každom obede jednoducho upraviť na komfortnú hojdačku, takže v nej bábiku môžu hojdať a uspávať zároveň. Pri výletoch a návštevách si bábiku môžu vziať aj do auta vďaka autosedačke s ergonomickou rukoväťou a bezpečnostným pásom proti vypadnutiu. Multifunkčný doplnok je určený pre bábiky s maximálnou výškou 42 cm.

Kombinácia jedálenskej stoličky, autosedačky a hojdačky je vyrobená z kvalitných a odolných plastov, pevná kovová konštrukcia umožňuje deťom jednoduchú manipuláciu pri každodennej hre s bábikou. Pastelovo-sivé vyhotovenie pôsobí luxusným dojmom, očarí deti na prvý pohľad. Rôzne možnosti využitia doplnkov pre bábiky prináša deťom viac radosti z hry a ešte realistickejší zážitok. Dievčatká sa rady hrajú na mamičky, starajú sa o bábiky ako o vlastné deti. Hravým spôsobom si rozvíjajú jazykové a komunikačné schopnosti, jemnú motoriku, city a zmysel pre starostlivosť. Bábika nie je súčasťou balenia.

Smoby je francúzsky výrobca, ktorý už dlhé roky prináša deťom prvotriedne hračky. Plast na hračkách je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Farby na plastových hračkách Smoby rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko. Proces výroby hračiek je prísne kontrolovaný, spĺňajú aj najvyššie bezpečnostné kritériá. Smoby je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov. 

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery43*41*72 cm
Celková výška72 cm
Rozmery balenia35*25*51 cm
Celková dĺžka43 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,3 kg
Farbašedá
Vhodné pre bábiku32 - 42 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.