Stôl Voda&Piesok Smoby s dvojitým krytom a loďka s formičkami od 18 mes

Popis produktu

Radi by ste svojim deťom dopriali skvelú hračku na dvor či do záhrady? Detský stolík Voda&Piesok Smoby predstavuje splnený sen pre každé dieťa od 18 mesiacov, ktoré rado trávi čas vonku a miluje hru s pieskom a vodou. Stolík je vyhotovený v krásnej farebnej kombinácii - zelená, biela, modrá a červená. Stôl pre deti v sebe skrýva dve navzájom oddelené komory - jednu naplníte vodou, druhú pieskom. Obe komory je možné prikryť vrchným krytom. K tomuto stolíku dieťa využije sadu hračiek, v ktorej sa nachádzajú malé hrabličky, lopatka, lodička a dve formičky do piesku. Detský stolík navyše ponúka aj otvor pre upevnenie slnečníka (nie je súčasťou balenia), takže sa deti počas horúcich letných dní môžu hrať v príjemnom tieni.

Detský stolík na hranie je špecifický svojou multifunkčnosťou. Po zložení vrchného krytu môžu rodičia dať do prázdnych komôr vodu alebo piesok a zábava s formičkami, loďkou a inými hračkami môže začať. Po prikrytí vrchným krytom môžu vaše ratolesti na detskom stolíku kresliťobedovať alebo sa hrať. S detským stolíkom na vodu a piesok si vaše detičky užijú veľa zábavných chvíľ a veselých momentov, či už pri hre osamote, so súrodencami alebo s kamarátmi.

Pri hre sa u detí rozvíja fantázia, predstavivosť a komunikančné schopnosti. Rozmery detského stolíka sú 69*69*46 cm. Stolík pre deti dosahuje výšku 46 cm, je stabilný a pevný. Jeho kompaktné rozmery umožňujú jeho využitie aj v malých priestoroch, či už na záhrade alebo na terase bytu. Stolík je navyše vybavený anti UV filtrom, ochranou proti slnečnému žiareniu, vďaka čomu si zachová svoje žiarivé farby po dlhý čas.

Smoby je renomovaný francúzsky producent plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery69*69*46 cm
Celková výška46 cm
Výška pracovnej plochy46 cm
Rozmery balenia70*17*72 cm
Celková dĺžka69 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť4,3 kg
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.